ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آمریکا بزرگترین دولت پلیسی در جهان

آمریکا بزرگترین دولت پلیسی در جهان

میزان/ یک پایگاه تحلیلی نوشت که آمریکا دارای بیشترین زندانی و بزرگترین دولت پلیسی در سطح جهان است.

پایگاه اینترنتی آلترنت در مطلبی با عنوان چرا آمریکا بیشترین زندانی را دربین کشورها دارد با طرح این سوال که چرا آمریکا بیش از هر کشور دیگری زندانی دارد، می نویسد کشور آمریکا که ظاهرا باید چراغ راه آزادی و دموکراسی باشد به کشور زندانی ها تبدیل شده است.
در این مطلب آمده است: نخبگان سیاسی و رسانه های ما باید از خود شرمنده باشند که بعد از گذشت نزدیک به 20 سال تازه فهمیده اند ما آمریکایی ها بزرگترین دولت پلیسی در جهان هستیم.
آلترنت می نویسد: این بیداری دیر هنگام و نا بجا در حال حاضر به نوعی درخواست توام با نگرانی و تشویش برای آزادی مجرمان جرائم جز و بازاندیشی در دستگیری افراد بعلت سیگارفروشی در گوشه خیابان و دستگیری با اهداف نژادی بر علیه سیاهان تبدیل شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده