ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث خودکشی پسر 14 ساله به خاطر نمره ریاضی!

حوادث/ خودکشی پسر 14 ساله به خاطر نمره ریاضی!

ایسنا/ پسر نوجوان زمانی که کارنامه‌اش را گرفت و با نمره پایین درس ریاضی‌اش مواجه شد، به خاطر فرار از سرزنش‌های خانواده و دوستانش، دست به خودکشی زد. زمانی که پدر و مادر امیر به خانه آمدند و با جسد پسرشان مواجه شدند، او را به بیمارستان انتقال دادند اما پسر نوجوان در همان دقایق اولیه جان خود را از دست داده بود.

«جام جم» با انتشار این خبر نوشت: چندی پیش مرد جوانی از یکی از بیمارستان‌های استان لرستان با پلیس تماس گرفت و از مرگ مشکوک پسری 14 ساله خبر داد.

با اعلام این خبر، اکیپی از کارآگاهان جنایی وارد عمل شد و با حضور در بیمارستان با بدن بی‌جان امیر در حالی مواجه شد که اثر شلیک گلوله‌ای در سرش دیده می‌شد.

کارآگاهان به تحقیق از پدر امیر که او را به بیمارستان انتقال داده بود پرداختند و مرد میانسال در این خصوص به پلیس گفت: امروز به همراه همسر و فرزند دیگرم برای انجام کاری از خانه خارج شدیم. امیر هم برای گرفتن نمراتش به مدرسه رفته بود. ساعتی نگذشته بود که یکی از همسایه‌هایمان با من تماس گرفت و گفت صدای شلیک گلوله از خانه‌تان به گوش رسیده است. بلافاصله خود را به خانه رساندم و با بدن بی‌جان امیر داخل اتاق مواجه شدم. کارنامه پسرم نیز در نزدیکی جنازه‌اش بود. او را به بیمارستان انتقال دادیم اما دکتر گفت در همان لحظات اولیه پسرم جانش را از دست داده است.

او ادامه داد: من همیشه امیر را در خصوص نمراتش اذیت می‌کردم. اگر نمره پایینی می‌گرفت، او را سرزنش می‌کردم و مدام پسرم را با بچه‌های دیگر مقایسه می‌کردم. این بار نیز پسرم نمرات خوبی در درس ریاضی نگرفته بود و ترس از سرزنش من باعث شد که دست به خودکشی بزند.

به دنبال اظهارات مرد میانسال، تحقیقات درباره ادعای او در خصوص خودکشی پسرش ادامه یافت. در تحقیق از همسایه‌ها مشخص شد که پدر امیر حقیقت را گفته و در زمان مرگ پسرش هیچ کسی در خانه نبوده است.

از طرفی متخصصان آزمایشگاه جنایی در بررسی‌ها اعلام کردند که با توجه به زاویه شلیک و مدارک دیگر، پسر نوجوان دست به خودکشی زده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده