ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعلام سامانه تلفن گویا برای زمان دریافت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران

اعلام سامانه تلفن گویا برای زمان دریافت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران

خبرآنلاین/ سازمان تامین اجتماعی سامانه ای برای اعلام زمان دریافت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران اعلام کرد.

یکی از کابران خبرآنلاین در مورد مشکل حقوق مستمری بگیران آورده است: " ای کاش پرداخت حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان طبق حروف الفبا رو سازمان تامین اجتماعی درست کنه این برای ما که اسممون اخر های ماه میشه خیلی سخته"

همچنین کاربر دیگری هم نوشته است:" من بعنوان باز نشسته قدیمی ساز مان تامین اجتمایی به تجمیع حقوق خود اعتراض دارم من با توجه به تاریخ درافت حقوق خود که هشتم هر ماه بود مقداری تعهد برای خود بوجود اورده ام و میباید در روزهای معین پرداختهای به شعب بانکها انجام دهم ولی حالا با توجه به تاخیر حقوق به تاریخ 23 هرماه مشکلات زیادی برایم به مجود امده لطفا وزیر رفاء رسیدگی فرمایند وهمچنین کانون باز نشستگان."

در این باره منصور اعتصامی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به خبرآنلاین توضیح داد که وضعیت حقوق بگیران بازنشسته و مستمری بگیر تا پایان امسال اصلاح می شود و سامانه تلفن گویای ندای تامین (1420)، برنامه زمان بندی پرداخت حقوق آنان را اعلام می‌کند.

او تاکید کرد: بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوقشان را از بانک رفاه دریافت می کنند، می‌توانند با وارد کردن تاریخ روز دریافت مستمری خود در این سامانه، تاریخ دقیق واریز مستمری را تا پایان اسفند دریافت کنند.

اعتصامی با اشاره به اینکه تنها برای مستمری بگیرانی که در فاصله زمانی 5 تا 19 هر ماه حقوق دریافت می کنند می توانند از این طرح استفاده کنند گفت: در طرح جدید پرداختها، در صورتیکه روز پرداخت حقوق در روزهای تعطیل، باشد حقوق بازنشستگان یک روز قبل پرداخت می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X