چهره ها الهام پاوه نژاد : هفته ای آرام و پر بار داشته باشین

چهره ها/ الهام پاوه نژاد : هفته ای آرام و پر بار داشته باشین

آخرین خبر/ الهام پاوه نژاد در اینستاگرامش نوشت: در مواجه با بحران های انسانی، عاطفی، دوستی ها:
برخی آدم ها در شرایط بحران فریاد می کشند! همیشه خود را بر حق می دانند و دیگران را مقصر! همیشه دانای کل هستند و معتقد که پیروز قصه اند...اسلحه هایشان همیشه به سمت اطرافیان نشانه رفته تا برتری خویش ثابت کنند! شعارهایشان به عمل جاری نمی شود و در نهایت چون فکر برتر هستند تنها می مانند!
برخی دیگر سکوت می کنند، صبورانه خود را کنکاش می کنند، در هر پیشامد عیب را اول در خود جستجو می کنند و در نهایت به کلام می نشینند و بحران را تقسیم می کنند چون می خواهند که گره باز شود، چون بر این باورند بُرد و باخت وجود ندارد، حاصل رابطه مهم هست ،پس اگر فهمیده شوند تنها نمی مانند...سلاحشان جهت دفاع بالا می آید، نه تهاجم!
شما از کدام گروه هستین ؟!
هفته ای آرام و پر بار داشته باشین...
پی نوشت: عکس از موسی هاشم زاده ، تمرین نمایش " مضحکه ی شبیه قتل" ... از هجدهم شهریور سالن اصلی تاترشهر

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چهره ها الهام پاوه نژاد : هفته ای آرام و پر بار داشته باشین» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X