ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

عصر ایران/ بخش قابل توجهی از هنر با الهام از جهان طبیعی اطراف ما شکل گرفته و بخش قابل توجهی از اشتیاق ما برای درک علمی نیز ریشه در زیبایی و شگفتی جهان دارد.
عصرایران؛ محمد مهدی حیدرپور - زندگی و کار دانشمندان و هنرمندان در نگاه نخست دو قطب متضاد به نظر می رسند اما آنها بیش از آن چه فکر می کنید در هم تنیده هستند. بخش قابل توجهی از هنر با الهام از جهان طبیعی اطراف ما شکل گرفته و بخش قابل توجهی از اشتیاق ما برای درک علمی نیز ریشه در زیبایی و شگفتی جهان دارد.
به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، انجمن میکروبیولوژی آمریکا برای تصدیق این ارتباط زیبایی شناسی میزبان مسابقه هنر آگار بوده که سالانه برگزار می شود و از شرکت کنندگان دعوت می کند آثار هنری رنگارنگ خود را با استفاده از میکروب ها و ظروف آزمایشگاهی به جای رنگ و بوم خلق کنند. آگار ماده ای ژله ای مانند است که از جلبک گرفته می شود و به طور معمول در محیط های آزمایشگاهی و آشپزی کاربرد دارد.
در شرایطی که تصویر سلول به سلول (بالا) طی رای گیری در فیسبوک به عنوان محبوب‌ترین عکس انتخاب شد اما دیگر تصاویر برنده جایزه (پایین) توسط هیئت داوران که میزان خلاقیت، شایستگی هنری و دقت علمی را ارزیابی کردند، انتخاب شده اند.

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

آثار هنری میکروبی

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده