ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آغاز به کار جنبش مقابله با اسلام هراسی در نیویورک

آغاز به کار جنبش مقابله با اسلام هراسی در نیویورک

پرس تی وی/ در نیویورک جنبشی برای مقابله با اسلام هراسی آغاز به کار کرده است.

فعالان مسلمان در نیویورک با نصب یکصد تابلو در قسمتهای مختلف این شهر تلاش دارند مردم را درباره حقایق قرآن و اسلام و مسلمانان آگاه کنند. این تابلوها برای مقابله با تلاشهای گسترده برای اسلام هراسی در آمریکا و اروپاست.

"فهیم تیکوان" یک آمریکایی مسلمان گفت من یک آمریکایی آفریقایی تبار هستم اما به علت اینکه دینم اسلام هست هر گاه که درخواست شغل می کنم، مرا رد می کنند.

"سانوسی باه" روحانی مسلمان تاکید کرد رسانه های آمریکا و غرب درباره مسلمانان و پیغمبر اسلام دروغپراکنی می کنند.

او گفت رسانه ها بدون اینکه واقعیت اسلام را بدانند مطالب جعلی منتشر می کنند. بسیاری از مسلمانان آمریکا امیدوارند این تابلوها مردم را تشویق کند خودشان درباره اسلام تحقیق کنند.

سانوسی باه گفت: قرآن می تواند راهنمای خوبی برای حقیقت باشد. بنابراین هر کسی که قرآن را مطالعه کند اسلام واقعی را پیدا می کند و متوجه می شود اسلام دین صلح است.

مایک مایز یک آمریکایی گفت متاسفانه به علت تبلیغات رسانه ها مردم فکر می کنند مسلمانان تروریست هستند در حالیکه آنها نیز مثل بقیه انسانها هستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده