ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصویب الزام دستگاه ها به استفاده از لباس متحدالشکل

تصویب الزام دستگاه ها به استفاده از لباس متحدالشکل

ایرنا/ سخنگوی کمیسیون مشترک بررسی طرح عفاف و حجاب گفت: یک ماده الحاقی به منظور الزام دستگاه ها به استفاده از لباس متحدالشکل در جریان بررسی طرح عفاف و حجاب به تصویب نمایندگان این کمیسیون رسید.

نصرالله پژمان فر با تشریح جلسه روز دوشنبه کمیسیون مشترک بررسی طرح عفاف و حجاب ادامه داد: در جلسه امروز مصوبه ای به عنوان ماده الحاقی مصوب شد که همه دستگاه ها مکلف شدند به منظور ساماندهی لباس مشاغل و استفاده از ظرفیت های داخلی و ارتقای کیفیت از طرح ها و الگوهای لباس مورد تائید کارگروه ساماندهی مد و لباس استفاده کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد: بر اساس این ماده دستگاه ها مکلف شده اند از یک لباس واحد متحد الشکل استفاده کنند تا از زمینه استفاده از لباس های نامناسب جلوگیری شود.
نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح کرد: استفاده از لباس های متنوع علاوه بر ناهماهنگی بین افراد، رفتارهای زننده ای در پوشش ایجاد می کند؛ البته بحث های دیگری نیز مطرح شد که قرار شد به کارگروه ارجاع شود.
کمیسیون مشترک بررسی طرح عفاف و حجاب از اعضای منتخب کمیسیون های فرهنگی و قضایی و حقوقی تشکیل شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X