ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حمیدرضا صدری: دستمزدم را می‌خواهم

حمیدرضا صدری: دستمزدم را می‌خواهم

بانی فیلم/ حمیدرضا صدری آهنگساز سرشناس کشورمان روز گذشته با حضور در دفتر بانی‌فیلم، یادداشتی را در اعتراض به رفتار یکی از تهیه‌کنندگان برنامه‌های کودک صدا و سیما نوشت و در اختیار روزنامه قرار داد که متن آن در ادامه می‌آید:

اینجانب سید حمیدرضا صدری آهنگساز صدا و سیما از سال 73 آهنگسازی برای آن سازمان محترم را با افتخار با برنامه‌هایی چون «با طراوت»، «شبی دیگر»، «جنگ 77 مدیری»، «پلاک 14»، «90 شب»، «ببخشید شما»، «حرف تو حرف»، «این چند نفر»، «داستان یک شهر»، «چراغ جادو»، «کوچه اقاقیا»، «یادداشت‌های کودکی»، «پشت کنکوری‌ها»، «عشق گمشده»، «متهم گریخت»، «اولین شب آرامش»، «نرگس»، «ترانه مادری»، «بزنگاه»، «راه بی پایان»، «زن بابا»، «سر براه»، «دردسرهای عظیم 1 و 2» و از جمله حدود 50 قطعه ابتدای «عمو پورنگ» از جمله در قندون... داشته‌ام.
درد دلی دارم. با سپاس فراوان از روزنامه بانی‌فیلم که اقدام به چاپ مطالب بنده نمودند خطابم در این یادداشت به شخصی یا نهادی نیست ولی از قدیم گفته‌اند حرف را بذار زمین صاحبش خودش بر می‌دارد!
قانون مصنفین و مولفین مصوبه مجلس شورای اسلامی (تصمیم 1389) برای کدام کشور نوشته شده است؟
چرا صدا و سیما بینندگان خود را از دست داده و مهمتر چرا به این از دست دادن اهمیت نمی‌دهد؟
مدیران فعلی جناب آقای سرافراز، جناب آقای پورمحمدی و... چه گناهی مرتکب شده‌اند که باید با صدا و سیمایی که مانند بیابان بی آب و علف شده و خالی از بودجه است، بسازند و صدایشان در نیاید؟
چه می‌شود که تهیه‌کننده‌ای به هر دلیلی از مرحله استخدام (اداره گزینش سازمان) رد می‌شود و پس از آن با برنامه و نام خودش به عنوان تهیه‌کننده به همان سازمان باز می‌گردد. مگر این نیست که سازمان صدا و سیما اجازه فروش کار تولیدی خود به غیر از سروش را ندارد؟
اگر همچنین اتفاقی صورت گرفته و موسیقی‌های بنده توسط شخصی به نام چنگیز حسنی رییس اداره رسانه بین‌الملل به تهیه‌کننده خود برنامه عموپورنگ (مسلم آقاجان‌زاده) داده شده و قرارداد یا امضای بنده به عنوان صاحب اثر وجود نداشته، چه کسی باید عرق شرم بریزد؟
در پایان یک خسته نباشید عظیم به جناب ضرغامی عرض می‌کنم.
جناب آقای ضرغامی عزت زیاد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده