ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کرار باید از مربیانش اجازه می‌گرفت

کرار باید از مربیانش اجازه می‌گرفت

فارس/ مدیربرنامه‌های بازیکن عراقی تیم استقلال گفت: حسادت کردن در باشگاه استقلال فراوان است.
طاهر سعیدی در مورد اینکه چرا کرار بدون اجازه مربیان اردوی استقلال را ترک کرده اظهار داشت: این که کرار آن شب بدون اجازه اردو را ترک کرده کار خوبی نبوده است اما مظلومی و دستیارانش می دانستند که وضعیت خانواده کرار مناسب نیست و با مشکل مسکن روبرو هستند. حتی دو شب قبل از آن هم کرار با مظلومی در این خصوص صحبت کرده است اما آن شب به او اجازه نداده اند بیرون برود و جاسم کرار بدون هماهنگی این کار را کرده است.
وی در خصوص این انتقاد که چرا کرار در حالی که مظلومی به وی اجازه خروج از اردو را نداده این کار را کرده است گفت: شما خود را جای کرار بگذارید. همسر و فرزند او فارسی بلد نیستند و در کرج بدون جا مانده بودند. او برای اینکه اتفاقی برای خانواده اش نیفتد مجبور شده این کار را انجام دهد. آیا باشگاه نباید به تعهداتش عمل کند؟ کرار با بقیه بازیکنان تیم چه فرقی دارد؟
مدیربرنامه های کرار با بیان اینکه فردا باید به باشگاه بروند تا در جلسه ای با نظری جویباری شرکت کنند در خصوص اینکه بازیکنان تیم هم از حمایت های مظلومی نیست به کرار ناراحت هستند گفت: در باشگاه استقلال حسادت فراوان است. وقتی وارد باشگاه می شویم متوجه نگاه های سنگین می شویم. واقعا کرار با بقیه برای گرفتن پولش چه فرقی دارد؟ در هر صورت ما فردا به باشگاه می رویم و مشکلی هم با کسی نداریم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده