ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تیمی که دوستش داریم!

تیمی که دوستش داریم!

آی اسپورت/ شما هم ممکن است درگیر این حس مسری باشید که ربطی به برد گوام ندارد و علت اش شاید مثلا همین عکس باشد
دوست داشتن اغلب گریز ناپذیر است. بی دلیل یا با دلیل، قلمه ایست که در دل جوانه زده. پس، فارغ از وظایف و چارچوب ها، اگر غرق در دوست داشتن این تیم هستیم، بر ما ببخشایید. اگرچه، شما هم ممکن است درگیر این حس مسری باشید که ربطی به برد گوام ندارد و علت اش شاید مثلا همین عکس باشد؛ بچه جوان های فوتبال با قیافه های پرامید. یک جور متحد و قرص که آدم را می برند به لحظه سرود ملی همه بازی هایی که قرار است با برد ما تمام شوند. پیروزی البته همه ماجرا نیست، وقتی فکر می کنیم به نسلی که ممکن است دوباره به پرچم ما را به دروازه اروپا گره بزنند. مثلا فکر کنید آن گلری که آن گوشه ایستاده اولین دروزاه بان ایرانی لیگ برتر انگلیس باشد و آن پسرک ساکت با سبیل های تازه سبز شده، دوباره ما را برگرداند به روزهایی که شنبه و یکشنبه اروپا هزار خبر از آن طرف می آمد.
این طوری است که می شود علاقه، حتی برای عاقل ها که دنبال علتی برای دوست داشتن می گردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X