ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کردنوری: از اتفاق رخ داده توسط کرار متاسفم

کردنوری: از اتفاق رخ داده توسط کرار متاسفم

کاپ/ عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: وقتی سرمربی استقلال کرار را می خواهد ما نمی توانیم چیزی بگوییم.
عباس کردنوری درباره درگیری میان کرار جاسم با فرزاد مجیدی اظهار داشت: دیروز متوجه این اتفاقات شدم. واقعا باعث ناراحتی است که چنین اتفاقاتی در اردوی استقلال رخ می دهد. باید بدانیم چه اتفاقاتی افتاده که کرار چنین برخوردی را انجام داده است اما من شخصا از این موضوع متاسفم.
وی ادامه داد: ما پیش بینی این اتفاقات را ابتدای فصل انجام داده بودیم. برخی ازاعضای هیات مدیره با حضور کرار مخالف بودند. از امروز که با مسئولین استقلال صحبت می کردم قرار است در خصوص وی تصمیم گیری شود.
عضو هیات مدیره استقلال درباره اینکه به نظر می رسد حضور کرار در استقلال به بن بست رسیده است، ادامه داد: باید ببینیم آقای مظلومی درباره حضور کرار در استقلال چیست.وقتی سرمربی استقلال کرار را می خواهد ما نمی توانیم چیزی بگوییم.به زودی در خصوص کرار تصمیم گیری خواهیم کرد.
کردنوری در خصوص انتقادهایی که نسبت به عدم حضور مسئولین استقلال از جمله سرپرست در اردو شده است، ادامه داد: من در جریان این قضیه نیستم و چون نمی دانم نمی توانم صحبت کنم. باید این قضیه را جویا شوم. به هر حال معمولا سرپرست و مربی در اردو می مانند تا اتفاق خاصی در اردو پیش نیاید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده