ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ابلاغ آیین نامه اجرایی ماده (132) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم

ابلاغ آیین نامه اجرایی ماده (132) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم

ایلنا/ آیین نامه اجرایی ماده (132) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم موضوع ماده (31) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور در هیات دولت تصویب و برای اجرا به وزارتخانه های مرتبط، ابلاغ شد.

متن کامل این آیین نامه در روزنامه رسمی شماره 20689 مورخ 22 / 12 / 1394 منتشر شد.

بر اساس این آیین نامه، معافیت های مالیات بر درآمد ابرازی ناشی از فعالیت های تولیدی و معدنی اشخاص حقوقی غیر دولتی در واحد های تولیدی یا معدنی که از طرف وزارتخانه های ذیربط برای آن ها پروانه بهره بردای صادر یا قرارداد استخراج و فروش منعقد می شود و همچنبن درآمدهای خدماتی بیمارستان ها، هتل ها و مراکز اقامتی گردشگری که برای آن ها پروانه بهره برداری یا مجوز صادر شده باشد، مورد تاکید قرار گرفته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X