ابلاغ آیین نامه اجرایی ماده (132) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم

ابلاغ آیین نامه اجرایی ماده (132) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم

ایلنا/ آیین نامه اجرایی ماده (132) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم موضوع ماده (31) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور در هیات دولت تصویب و برای اجرا به وزارتخانه های مرتبط، ابلاغ شد.

متن کامل این آیین نامه در روزنامه رسمی شماره 20689 مورخ 22 / 12 / 1394 منتشر شد.

بر اساس این آیین نامه، معافیت های مالیات بر درآمد ابرازی ناشی از فعالیت های تولیدی و معدنی اشخاص حقوقی غیر دولتی در واحد های تولیدی یا معدنی که از طرف وزارتخانه های ذیربط برای آن ها پروانه بهره بردای صادر یا قرارداد استخراج و فروش منعقد می شود و همچنبن درآمدهای خدماتی بیمارستان ها، هتل ها و مراکز اقامتی گردشگری که برای آن ها پروانه بهره برداری یا مجوز صادر شده باشد، مورد تاکید قرار گرفته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابلاغ آیین نامه اجرایی ماده (132) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X