ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کرار حد و حدود خودش را نمی‌داند

کرار حد و حدود خودش را نمی‌داند

ایسنا/ پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید جاسم کرار حد و حدود خودش را نمی‌داند و فقط ایجاد حاشیه می‌کند.
بهزاد داداش‌زاده درباره درگیری لفظی جاسم کرار با فرزاد مجیدی و ایجاد حاشیه جدید برای استقلال گفت: استقلال تیم بزرگی است و جای بازیکنانی مانند کرار نیست که بخواهند حاشیه ایجاد کنند. قلعه‌نویی هم فصل گذشته با او به مدل‌های مختلف رفتار کرد و فهمید که استقلال چه جای بزرگی است. بازیکنان استقلال باید با عشق و علاقه به این تیم بیایند. شاید پرداخت حقوق بازیکنان دیر‌ یا زود شود اما سوخت و سوز ندارد. جاسم کرار در حدی نیست که بخواهد برای فرزاد مجیدی و استقلال تعیین تکلیف کند. کرار به واسطه نام استقلال است که مدرسه فوتبال در ایران راه‌اندازی می‌کند وگرنه چه کسی به مدرسه فوتبال یک بازیکن عراقی می‌رود؟
بازیکن سابق استقلال افزود: هر کسی که به استقلال آمده ابتدا خودش پول خانه را داده است و بعد از گذشت چند ماه باشگاه پول او را پرداخت کرده است. من هم در ابتدای ورودم به استقلال چنین مشکلاتی داشتم و فتح‌الله‌زاده بعدا پولم را داد. او که بزرگ‌تر از فرهاد مجیدی، علی منصوریان و ... نیست. اگر به بازیکنی باج بدهی همین می‌شود. جاسم کرار حد و حدود خودش را نمی‌داند. او دیگر کارایی سابق را هم ندارد و بیشتر مشکل‌ساز می‌شود. چون در برهه‌ای استقلال با مشکل بازیکن مواجه شد، او را حفظ کرد. همه می‌دانستند که او مشکل‌ساز می‌شود.
وی در واکنش به حمایت پرویز مظلومی از این بازیکن، خاطرنشان کرد: مظلومی مربی ‌است که می‌خواهد نتیجه بگیرد و نیاز به این بازیکن را احساس می‌کند. بعضی از مربیان نتیجه را فدای اتفاقات می‌کنند. مظلومی کارنامه خوب و مشخصی دارد اما چون می‌خواهد نتیجه بگیرد نمی‌خواهد جاسم کرار را از دست بدهد. به نظرم استقلال در آینده لطمه می‌خورد. اگر جاسم کرار بازیکن خوبی باشد اما اخلاق نداشته باشد، به درد باشگاه نمی‌خورد. به هر حال باید این مشکلات را زود‌تر حل می‌کردند. استقلال تا به حال نسبت به رغیب دیرینه‌اش بهتر عمل کرده اما در درازمدت به مشکل می‌خورد. مطمئنم اگر حاشیه‌ها را جمع نکنند به چالش می‌خورند. استقلال در بعضی موارد از لحاظ فکری به گذشته برگشته است.
داداش‌زاده با بیان این که مخالف جذب بازیکن خارجی است، افزود: بازیکن خارجی باید یک سر و گردن از بازیکن داخلی بالاتر باشد که جذب شود. دست‌هایی پشت پرده است که از آوردن بازیکن خارجی پول عایدشان می‌شود. بعضی مربیان از این راه کسب درآمد می‌کنند اما بازیکن ایرانی به ‌آنها پول نمی‌دهد. جباری قطعا بازیکن خوبی نسبت به کرار است اما به کسی باج نمی‌دهد. در فوتبال ایران به جز لئون استپانیان و آرمناک پتروسیان بازیکن خارجی‌ای را سراغ ندارم که تیم روی دوش آنها بگردد. بازیکنانی مانند ایمون زاید و جاسم کرار مقطعی هستند. به عنوان کسی که در خط هافبک بازی می‌کردم، در بعضی موارد بازی او را قبول ندارم.
پیشکسوت استقلال با اشاره به این که شروع خوب استقلال در آغاز لیگ به پایان های بد منجر می‌شود، اضافه کرد: استقلال در بعضی موارد که بارها گفتم برگشت به عقب داشته است. خیلی‌ها نگذاشتند که منصوریان در ابتدای فصل به این تیم بیاید؛ چرا که می‌دانستند منافع‌شان با حضور منصوریان به خطر می‌افتد. بعضی‌ها به عشق استقلال بازی می‌کنند و تا به حال پولی نگرفته‌اند. استقلال بازیکنان خوبی در پایه‌ها دارد و اگر از آنها استفاده کند قطعا موفق می‌شود. دوست دارم استقلال و پرسپولیس همیشه آماده باشند؛ چرا که استقلال و پرسپولیس قوی باعث می‌شود که تیم‌ ملی قدرتمندی داشته باشیم. سپاهان و تیم‌های دیگر تیم‌ ملی ایران نمی‌شوند اما استقلال و پرسپولیس می‌توانند تیم‌ ملی ایران شوند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده