ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: همه مسئولان در هرگونه اشکال و پیروزی توافق شریک هستند

نماینده مجلس: همه مسئولان در هرگونه اشکال و پیروزی توافق شریک هستند

فارس/ عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: همه مسئولین در پیروزی توافق هسته‌ای شریک هستند و هر گونه اشکالی هم که در کار وجود داشته باشد همه مسئولان در آن مقصر هستند.

وی با تاکید بر جلوگیری از نفوذ دشمن در روند اجرای توافق گفت: رهبر معظم انقلاب با تاکید بر نقش مجلس در بررسی و تصویب برجام قانون‌مداری را به همه مسئولان متذکر شد.
سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر اهمیت جایگاه مجلس در بررسی متن برجام گفت: رهبر معظم انقلاب با تائید و تاکید بر نقش و جایگاه مجلس در بررسی متن برجام قانون‌مداری را به همه مسئولان متذکر شدند.
وی افزود: اقدام ارزشمند رهبر معظم انقلاب در ارتباط با جایگاه مجلس در بررسی برجام مسئولیت مجلس را در این باره سنگین‌تر کرد تا با دقت بیشتری کار در خصوص برجام در مجلس انجام شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به تلاش برخی افراد برای عدم بررسی و تصویب برجام در مجلس اظهار داشت: نمایندگان مجلس وکلای ملت هستند و احترام به نمایندگان مردم در مجلس احترام به خود ملت است؛ با شعار نمی‌شود شعور را حذف کرد ما باید شعور جمعی و خرد جمعی را در مجلس شاهد باشیم.

هاشمی خاطرنشان کرد: هر موفقیت و پیروزی در بحث توافق متعلق به مردم، رهبری و دولت جمهوری اسلامی خواهد بود و همه مسئولین در این موضوع شریک هستند و هر گونه اشکالی هم که در کار وجود داشته باشد همه مسئولان در آن مقصر هستند.

وی در پایان گفت: نکته مهمی که نباید آن را از نظر دور داشت و رهبر معظم انقلاب نیز بارها آن‌را متذکر شده‌اند این است که نباید در سایه توافق سوءاستفاده هایی در زمینه‌های نفوذ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دشمن صورت پذیرد و ما باید مثل همیشه راه‌های نفوذ دشمن را ببندیم و جا دارد که به ویژه مسئولین اجرایی کشور به این موضوع با جدیت بیشتری توجه داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده