ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتقاد شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران از مدیران دولتی استان

انتقاد شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران از مدیران دولتی استان

امیدنامه/ شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران با صدور بیانه ای ضمن انتقاد از مدیریت اجرایی استان از استاندار خواستند مدیران ناکارآمد و بی تدبیر را برکنار کند.

به گزارش امیدنامه،متن این بیانیه به شرح زیر است:
با پیروزى دکتر روحانى در انتخابات سال ٩٢ و روى کار آمدن دولت تدبیر و امید، تشکّلها و فعالان سیاسى استان مازندران امیدوار بودند با تغییرات مدیریتى همسو با شعارهاى ریاست محترم جمهورى، عقب ماندگى دل آزار این استان به ظاهر برخوردار، در حوزه هاى مختلف مورد توجه قرار بگیرد و به خواسته هاى بحق مردم پاسخ درخورى داده شود. با نگاهى به عملکرد دو سال گذشته مدیریت کلان استان و بازخورد آن در میان مردم و فعالان سیاسى حامیان گفتمان اعتدال، چیزى جز ناامیدى و سرخوردگى به چشم نمى آید. نبود برنامه اى روشن براى توسعه استان، از یک سو و ابقاء بسیارى از مدیران ناکارآمد دولت پیشین از سوى دیگر، به همراه بى توجهى به نیروهاى با تجربه ى همسو با سیاست هاى دولت در مدیریت هاى استانى و شهرستانی، چشم انداز تیره و تارى را در افق پیش رو ترسیم مى کند.
فعالان سیاسى طرفدار دولت در طول دو سال گذشته، در فرصت هاى به دست آمده و ممکن، به شیوه هاى مختلف نارضایتى خود را از وضعیت موجود به گوش استاندار محترم رساندند، ولى براى جلوگیرى از هر گونه سوء استفاده مخالفانِ همیشه پا به رکاب دولت، از رسانه اى کردن بسیارى از مسائل خوددارى ورزیدند. اما با سفر ریاست محترم جمهورى به مازندران، آنچه براى فعالان سیاسى عیان بود بر آفتاب افتاد و سوء مدیریت در استقبال و حاشیه هاى آن هیچ تردیدى در ضعف مفرط مدیریت کلان استان بر جا نگذاشت.
حفظ شاکله ى مدیریتى دولت پیشین در مجموعه مدیریتى استان، در کنار ترفندهاى ناصواب به کار گرفته شده براى ایجاد شکاف میان نیروهاى طرفدار دولت، موجب دلگیرى و ناراحتى فعالان اصلاح طلب استان شده است. شوراى هماهنگى جبهه اصلاحات استان، متشکل از دبیران استانى و نمایندگان احزاب و تشکلهاى اصلاح طلب کشور، انتظار دارد تا آقاى دکتر ربیع فلاح و مشاوررانش با درایتى مدبرانه، در اندک مدت باقیمانده تا انتخابات مهم اسفند ماه امسال، بدون تاثیرپذیرى از افراد صاحب ثروت بیرون استاندارى، با به کارگیرى نیروهاى توانمند و خوشنام و برکنارى مدیران ناکارآمد و بى تدبیرِ خواهان کرنش و تشنه ى قدرت، از تنزّل بیش از پیش پایگاه اجتماعى دولت تدبیر و امید، که شمه اى از آن در مراسم استقبال به چشم آمد، جلوگیرى کنند. به امید تعامل بیشتر مجموعه مدیریتى استاندارى با احزاب و تشکّلهاى شناسنامه دار حامى گفتمان دولت تدبیر و امید در استان.
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده