ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چرا خانمها از دریافت گل لذت می برند؟

چرا خانمها از دریافت گل لذت می برند؟

برترین ها/ گلبیشه، در جهت سهولت در خرید گل طبیعی و ارسال گل های با طراوت، طبیعی و لوکس به صورت جعبه گل به سراسر کشور عزیزمان، پا به عرصه وجود گذاشته است. در واقع ماموریت اصلی ما، از بین بردن فاصله ها و ارسال لبخند های شما به تمام نقاط کشورمان است.
خانم ها از دریافت گل به عنوان هدیه لذت می برند در حالی که اکثر آقایان بر این باورند که خرید گل، کاری بیهوده است.

به عقیده اکثر مردان گل ها نه تنها زود می میرند بلکه حتی آن زمانی که زنده اند، کار خاصی نمی کنند. آنها خرید گل را بسیار کلیشه ای می دانند. مردها باور دارند که بیشتر زن ها گل ها را بدون هیچ دلیلی دوست دارند. مشکل دیگر اکثر مرد ها این است که چون خودشان دلیلی برای دوست داشتن گل به عنوان هدیه نمی یابند بر این باورند که همسرشان نیز حتما نسبت به دریافت گل، نظری مشابه آنها دارد!

ما در گلبیشه مطلبی را که حاصل از تحقیقات دکتر نانسی ادکاف روانشناس تکاملی در دانشگاه هاروارد است برای شما آورده ایم:

عاطفه خود را به زبان گل ها بیان کنید
وقتی به شخصی گل هدیه می دهید، بر خلاف آن لبخند مصنوعی همیشگی، لبخندی واقعی بر لبانتان نقش می بندد که در مقایسه با هدیه هایی با همان قیمت برایتان لذت بخش تر خواهد بود.

وقتی که گل هدیه می دهید مردم شما را فردی باهوشتر و جذاب تر می بینند!

بله درست است. وقتی برای محل کار همکاران و مشتریان خاص خود گل بفرستید، مردم شما را شخصی با هوش، عاطفی و بالاتر از هم سطح ها و رقیبانتان می شناسند. از سوی دیگر چون طرف مقابل تان با این کار شما تحت تاثیر قرار گرفته، می توانید شبکه ارتباطی بهتری با ایشان برقرار کنید و موفقیت های بیشتری بدست آورید.

دکتر نانسی ادکاف روانشناس تکاملی در دانشگاه هاروارد می گوید گل ها مردم را خوشحال می کنند. او در ضمن تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است که اگر شما یک گلدان گل در صبح ببینید، اعتماد به نفس بیشتری در روز خواهید داشت و اضطراب و استرس کمتری را در محل کار تجربه خواهید نمود. مکانهایی که در آنها گل قرار گرفته است احساس مثبتی را به مراجعان انتقال می دهند. گل ها بی هیچ کلامی به آنها خوش آمد گفته و فضایی صمیمانه شکل می دهند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده