رئیس بسیج جامعه زنان: حضور بانوان در رزمایش اقتدار ثارالله برای رسانه‌های غربی یک شوک بود

رئیس بسیج جامعه زنان: حضور بانوان در رزمایش اقتدار ثارالله برای رسانه‌های غربی یک شوک بود

ایسنا/ رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: با توجه به اینکه بیشترین هجمه و تبلیغات دشمن علیه زنان و دختران جوان مسلمان ما است؛ حضور بانوان در این رزمایش یک شوک برای رسانه‌های غربی است.

مینو اصلانی در خصوص لزوم حضور بانوان در رزمایش اقتدار ثارالله اظهار کرد: حضور در رزمایش‌های اقتدار به این دلیل است که نشان دهیم آحاد مردم از زن و مرد در نظام جمهوری اسلامی ایران آمادگی مقابله با هرگونه توطئه‌های دشمن را دارند؛ یعنی حضور آنها نشان می‌دهد که دفاع ما در عمق قرار دارد و در واقع حضور زنان مقتدر نشان می‌دهد که مردم ما چقدر آمادگی برای دفاع از ارزش‌های انقلاب و نظام را دارند.

وی با بیان اینکه در طول قریب به 40 سال که از انقلاب اسلامی می گذرد ما همواره مورد طمع دشمن بوده‌ایم، ادامه داد: دشمن در هر فکر و خیالی برای توطئه علیه ما باشد، مردم ما از زن و مرد و کوچک و بزرگ آمادگی دفاع دارند؛ چرا که دشمنان دائماً درصدد توطئه علیه ما و انقلاب اسلامی بر آمده‌اند و همیشه آمادگی مقابله از سوی ما وجود داشته است و هر از چند گاهی نیز در قالب رزمایش به نمایش گذاشته شده است تا ما ضمن نشان دادن آمادگی‌های خود، دشمنان را هم از توان‌مان، مطمئن سازیم.

اصلانی یادآور شد: در این رزمایش‌ها اگر کم و کاستی هم وجود داشته باشد، برطرف می‌شود و قاعدتاً حضور خواهران گرامی با این اندازه از اقتدار و با این نظم و آمادگی نشانگر این است که زنان ما همواره از ابتدای انقلاب در رکاب ولایت برای دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی حضور جدی و فعال و موثری داشتند و چه در دوران پیروزی این انقلاب و چه در طول 8 سال دفاع مقدس و چه امروز که در جنگ تمام عیار فرهنگی دشمن به سر می بریم، زنان مسلمان ایرانی در قالب نیروهای بسیج توانسته‌اند اقتدار نظام را حفظ و از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کنند.

وی با اشاره به شوک وارد شده بر غرب از حضور زنان در این رزمایش، اظهار کرد: حضور بانوان در این رزمایش یک شوک برای رسانه‌های غربی است و این اقتدار و حضور با توجه به تبلیغات سنگین آن‌ها برای ضربه زدن به نظام ما و خصوصا اینکه بیشترین هجمه و تبلیغاتشان علیه زنان و دختران جوان و مسلمان ماست، قطعا پیام بسیار روشن را برای آن‌ها دارد که دختران جوان ما با صلابت و شور انقلابی و با حفظ حجاب در این همایش حضور یافته‌اند.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور اظهار کرد: برای دشمنان بسیار ناامید کننده خواهد بود که با این همه تبلیغات سنگین علیه حجاب و عفاف و ترویج بی بند و باری، چنین صلابتی از زنان و دختران جوان ایرانی به نمایش گذاشته شود که قطعاً دشمنان را ناامید می‌کند و نقشه‌هایشان را نقش بر آب می‌کند و نشان می‌دهد این همه تبلیغات علیه نظام، زنان و عفاف و حجاب سراب بوده و نتوانستند به اهدافشان برسند.

اصلانی تاکید کرد: مردم فهیم ما همواره قدرشناس خدمتگزاران بی مزد و منت خودشان در بسیج بوده و هستند و طبیعی است بعد از این رزمایش و حضور این دختران جوان مقتدر، بالندگی و احساس غرور برای مردم ما به ارمغان بیاید و مطمئن هستم پیام حضور عفیفانه این دختران جوان یک پشتوانه و پشت گرمی بسیار قوی و هویت‌بخش برای دختران مسلمان ما که دشمن درصدد ایجاد بحران هویت در آنان است، خواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در پایان افزود: دختران ما با عفاف خود می‌توانند در سنگرهای علمی بدرخشند و دلگرمی مردم ما باشند. پیام‌های این رزمایش را مردم همیشه در صحنه ما ارائه کردند و قطعا پیام ما هم پیام همین جوانانی است که امروز در این رزمایش حضور دارند و به دشمن اعلام می کنیم که با همه توطئه‌های او مقابله خواهیم کرد و فراتر از آن پیام انقلاب اسلامی را در متن مردم جهان ساری و جاری کرده و بزودی این پیام رهایی بخش، آزادی بخش و اخلاق گرای انقلاب اسلامی طومار آنها را در هم خواهد پیچید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس بسیج جامعه زنان: حضور بانوان در رزمایش اقتدار ثارالله برای رسانه‌های غربی یک شوک بود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X