ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیشخوان کتابی برای عاشقان مطالعه منتشر شد

پیشخوان/ کتابی برای عاشقان مطالعه منتشر شد

خبرگزاری کتاب ایران/ انتشارات آفرینگان به‌تازگی کتابی با عنوان «کتاب کتاب است» نوشته جنی بورن هولت با تصویرگری سارا ویلکینز و ترجمه فریده خرمی را برای همه افرادی که عاشق کتاب خواندن هستند، منتشر کرده است.
جنی بورن هولت، در این کتاب، با زبانی ساده، توضیحات کامل و جامعی درباره کتاب آورده است و به نوعی مخاطب را به خواندن کتاب تشویق می‌کند.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «جنس کتاب از کاغذ است. شاید بزرگ باشد یا کوچک. می‌توانی کلماتش را بخوانی، یک بار یا صدبار. کتاب‌ها ممکن است راست باشند یا راست نباشند و گاهی ممکن است همزمان هم راست باشند، هم راست نباشند.
کتاب مال کتابخانه است، روی قفسه، در کتابفروشی، در خانه تو. قصه از هرجا که بیاید، مال همان جاست.
خواندن کتاب‌های تصویری هم یک جور کتاب خواندن به حساب می‌آید. گاهی بچه کوچولوها کتاب را می‌جوند. حیوانات هم گاهی همین کار را می‌کنند، اما نه همیشه...»
نویسنده در پایان این کتاب به مخاطبان توصیه می‌کند که اگر عاشق کتاب هستند، می‌توانند آن را به دوستانشان قرض بدهند. آنها هم می‌توانند به افراد دیگر قرض بدهند تا همه بتوانند از کتاب مورد نظر استفاده کنند.
انتشارات آفرینگان، این کتاب  را در قالب 40 صفحه مصور با شمارگان هزار و 500 نسخه و قیمت 60 هزار ریال منتشر کرده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده