ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بحران مهاجران، دولت آلمان را دچار بحران کرد

بحران مهاجران، دولت آلمان را دچار بحران کرد

فارس/ مواضع مختلف احزاب دولت ائتلافی آلمان، به مشکلی برای صدراعظم و بحرانی برای دولت آلمان تبدیل شده است.

سیاست درهای باز «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان اختلافات زیادی میان حزب دموکرات مسیحی به ریاست وی با «هورست زیهوفر» رئیس حزب سوسیال‌مسیحی و سوسیال‌دموکرات‌ها به رهبری «زیگمار گابریل» ایجاد کرده و دولت ائتلافی آلمان را با مشکل مواجه کرده است.
در صورت فروپاشی دولت ائتلافی آلمان، هم این کشور و هم اروپا دچار مشکلات فراوانی خواهند شد. بنابر گزارش «اسپوتنیک»، مرکل،‌ زیهوفر و گابریل نتوانسته‌اند که در زمینه دستیابی به راهکاری مشترک برای حل بحران مهاجران به توافق برسند. زیهوفر مرکل را تهدید کرده است که در صورتی که اقدامی جدی صورت ندهد، باید منتظر پیامدهای آن باشد.

گابریل هم تهدید کرده است وزرای هم حزبی خود را از دولت خارج می‌کند تا به این وسیله بتواند دولت را دچار بحران کند.

به این ترتیب اگر مرکل نتواند راهکاری برای حل این مسئله پیدا کند، به وجهه وی به شدت آسیب وارد خواهد رسید. همچنین ادامه این شرایط می‌تواند وضعیت اروپا را هم بحرانی کند. کشورهای اروپایی به 2 دسته موافق و مخالف سیاست‌های مرکل تقسیم شده‌اند و تعدادی از کشورهای اروپای شرقی با سیاست‌های مهاجرت وی مخالفت کرده‌اند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده