ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازار قیمت هر کیلو قارچ فله 6 هزار و 500 تومان

بازار/ قیمت هر کیلو قارچ فله 6 هزار و 500 تومان

باشگاه خبرنگاران/ رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان قارچ بیان کرد: با توجه به خنک شدن هوا ماهانه بیش از 10 هزار تن قارچ در کشور تولید می‌شود.

محمدحسن افشار رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان قارچ در ایران در خصوص وضعیت تولید قارچ اظهار داشت: باتوجه به خنک شدن هوادر نیمه دوم سال معمولاً با افزایش تولید مواجه هستیم به گونه‌ای که به طور متوسط ماهانه بیش از 10 هزار تن قارچ در کشور تولید می‌شود.

وی با اشاره به روند نزولی قیمت در محرم گفت: متاسفانه در ده روز اخیر قیمت هر کیلو قارچ در جه یک در بازار 5 هزار تومان بوده و گفتنی است که با در نظر گرفتن قمیت تمام شده قارچ که بین 5 هزار و 400 الی 5 هزا رو 800 تومان است تولید کنندگان ضرر و زیان قابل توجهی را متحمل شدند.

افشار در ادامه گفت: درحال حاضر با رونق صادرات و افرایش تولید روند قیمت‌ها در بازار عادی شده که قیمت هر کیلو قارچ دربازار 6 هزار و 500 تومان است.

رئیس هیات مدیره تولیدکنندگان قارچ تصریح کرد: باتوجه به افزایش راندمان تولید در نیمه دوم سال باید برای گسترش بازار صادرات آن برنامه ریزی نمود هرچه که صنایع تبدیلی دراین میان سوپاپ اطمینانی برای تولید کنندگان در مواقعی است که با کاهش تقاضا روبه رو هستیم و از طرفی این صنایع از افت فاحش قیمت‌ها که زیان تولید کنندگان را در بر دارد جلوگیری می‌کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده