ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هروی: دوحزب، نزدیک انتخابات پوست اندازی می‌کنند

هروی: دوحزب، نزدیک انتخابات پوست اندازی می‌کنند

دنیای اقتصاد/ گروه‌های اصلاح طلب و اصولگرا در زمان نزدیک به انتخابات یک پوست اندازی انجام خواهند داد .

جواد هروی،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفتگو با آریا،تشکیل حزب علی لاریجانی را متنفی اعلام کرد و گفت:بعد از انتخابات هیات رییسه مجلس در خرداد ماه عملا شکل گیری حزب رهروان ولایت به زمان های بعد موکول شد که آرامش برفضا حاکم گردید که البته این آرامش گویای آن بود که دیگر چنین حزبی پا نخواهد گرفت.
وی تاکید کرد:بنده دیگر تصور نمی کنم که ما شاهد شکل گیری حزبی به دبیرکلی آقای لاریجانی باشیم.به هرحال باتوجه به تعلق آقای لاریجانی به فراکسیون اصولگرای رهروان ولایت ایشان در انتخابات هم با گرایش به اصولگرایان اما با مشی اعتدالی حرکت خواهند کرد و همین رویه را ادامه خواهند داد.
نماینده مردم قائنات تاکید کرد:بی تردید اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل حرکت خزنده ای را به سمت مشی میانه برداشته اند چراکه جامعه از افراطیون هردو طیف سرخورده شده اند
بنابراین بنده معتقدم در انتخابات آتی مردم به سمت اعتدال گرایی که دربرگرفته از دو دیدگاه اصلاح طلب و اصولگراست ،حرکت خواهند کرد .
وی درباره شورای هماهنگی اصولگرایان نیز اظهار داشت:آقای باهنر در جبهه پیروان خط امام و رهبری و شورای هماهنگی اصولگرایان درحالی که به دنبال حفظ پرچم محافظه کاری است اما به گروههای اعتدالی هم چراغ سبز نشان می دهد بنابراین تصور بنده این است که گروههای اصلاح طلب و اصولگرا در زمان نزدیک به انتخابات یک پوست اندازی انجام خواهند داد البته ازمیان اصولگرایان جبهه پایداری همچنان رویه و رویکرد افراطی خود را حفظ خواهد کرد و نه تنها حاضر به پوست اندازی نخواهد شد بلکه این طیف به هیچ وجه به خواست مردم انعطاف نشان نخواهد داد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده