ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نشت آب و ریزش سقف برج آزادی در پی بارندگی‌های اخیر تهران

نشت آب و ریزش سقف برج آزادی در پی بارندگی‌های اخیر تهران

خبرگزاری صدا و سیما/ برج آزادی به دنبال بارندگی های اخیر تهران با نشت آب و ریزش سقف روبرو شد.

مدیر مجموعه آزادی با ابراز نارضایتی شدید از این وضعیت گفت: از چند ماه گذشته پیش بینی چنین اتفاقی را می کردیم و به همین منظور بارها به شورای شهر و شهرداری تهران تذکر دادیم که روند بازسازی به کندی انجام می شود، اما متاسفانه توجهی نشد.

غلامحسین شاه علی افزود: نظر ما این بود تا بازسازی این مجموعه فاز به فاز پیش برود، اما سه فاز به طور همزمان انجام و عایق رطوبتی برداشته شد و هم اکنون نیز هیچ اقدامی نمی توان کرد.

مدیر مجموعه آزادی گفت: بازسازی این مجموعه از بهمن پارسال آغاز شد و به قول شهرداری قرار بود تا قبل از 22 بهمن تمام شود اما متاسفانه کار با کندی پیش می رود.

شاه علی با اشاره به شنیده هایی مبنی براینکه هنوز حتی قرارداد بسته نشده و دستمزد پیمانکار پرداخت نشده است افزود: اگر طرح بازسازی تا به این اندازه بی سروسامان است چرا آن را شروع کردند.

وی با بیان اینکه همه این موارد را به صورت کتبی به مراجع ذیربط اعلام کردیم اما هنوز اتفاقی رخ نداده است گفت: به ما پاسخ دادند که نمی خواهیم دقت را فدای سرعت کنیم در حالی که می توانستند با افزایش تعداد تیم ها به اتمام این طرح کمک کنند.

مدیر مجموعه آزادی افزود: روزهای بلند و آفتابی تابستان و بهار را از دست دادند و اکنون در این شرایط گرفتار شدیم؛ شرایطی که روز به روز خسارت های بیشتری را به مجموعه آزادی وارد می کند.

محوطه بیرونی و اداری برج آزادی در برخی نقاط با نشتی آب و در برخی مکان ها با ریزش سقف همراه است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده