ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گلایه‌های آندو زیر اخبار بازی گوام گم شد در زمین تمرین قارچ در آمده!

گلایه‌های آندو زیر اخبار بازی گوام گم شد/ در زمین تمرین قارچ در آمده!

خبرآنلاین/ آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی حرف هایی درباره حال این روزهای تیم ملی و امکاناتش می زند که بسیار جالب است.
همچنان بازیکنان ایران از وضعیت لباس ها و زمین تمرینی تیم ملی گلایه دارند. آنها می گویند این حداقل امکاناتی است که مسئولان باید برای تیم ملی فراهم کنند. تیموریان کاپیتان ایران همانطور که در زمین رهبر تیم ملی است، در این زمینه هم سردسته است. او می گوید از گفتن حقیقت واهمه ای ندارد و دوست دارد همبازی هایش هم همینطور باشند. تیموریان رک و بی پرده به انتقاد از قرارداد فدراسیون با آل اشپورت می پردازد و می گوید: «در‌ شأن و شخصیت بازیکن تیم‌ ملی ایران نیست که آل‌اشپورت تنش کند. ما 10 سال قبل پوما می‌پوشیدیم و الان باید آل‌اشپورت بپوشیم. در شان بازیکن تیم ‌ملی نیست که پیراهن منیریه‌دوز را در بازی‌های بین‌المللی تنش کند!» این دغدغه ای است که بازیکنان تیم ملی دارند. آنها می گویند وضعیت لباس های بازی بد نیست اما لباس های تمرینی بدترین کیفیت را دارند. یکی از بازیکنان تیم ملی تعریف می کند: «یکی از لباس های تمرینی را به دوستم دادم. بعد از دو روز زنگ زد و گفت چطور با این لباس تمرین می کنید؟ من در باشگاه زیر کولر، نیم ساعت با آن نتوانستم تمرین کنم چون سه برابر عرق می کردم!» بازیکنان تیم ملی به شدت از کیفیت لباس های تمرینی گلایه دارند و می گویند تازه تولیدی مورد نظر لباس های محدودی هم در اختیارشان قرار می دهد.
اما وضعیت زمین تمرینی هم صدای اعتراض ملی پوش ها را در آورده. آندو که همیشه شوخی می کند، این بار خیلی جدی درباره شرایط زمین می گوید: «من از شما یک چیز می‌خواهم. بیایید از زمین کمپ عکس بگیرید. در چمن پر از گل و سنبل است. قارچ درآمده، باور می‌کنید؟ به قول بچه‌ها قارچ و پنیر! این زمین از 10 سال گذشته تا به حال وضعیتش بدتر شده است. زمین تمرینی تیم ‌ملی یک کشور چنین وضعیتی دارد و قارچ در آن رشد می‌کند!» وضعیت زمین تمرینی ایران هر روز حادتر می شود و اگر زمین شماره یک کمپ درست نشود تا چند سال دیگر باید در آن گونه جدید گیاهان را کشف کرد. این بزرگترین دغدغه ای است که کروش دارد و می گوید: «لباس ها را قبول می کنیم، زمین را چه کنیم؟»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده