ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دکتر سلام حرکاتی که عصبی‌بودن شما را لو می‌دهند

دکتر سلام/ حرکاتی که عصبی‌بودن شما را لو می‌دهند

باشگاه خبرنگاران/ مواقعی که عصبی هستید و استرس دارید، حرکات بدن شما حالات درونیتان را لو می‌دهند.
نشریه هفتگی «تایم» در پایگاه اینترنتی خود، گزارشی جالب درباره حرکات غیرارادی بدن در مواقع استرس، منتشر کرده است. اگر نمی‌خواهید دیگران به استرس شما پی‌ببرند، از انجام این 7 حرکت در زمان‌های عصبی بودن، اجتناب کنید.
مشکل تلاش برای پنهان کردن استرس اینجاست که درنهایت عملی انجام می‌دهید که حالات درونی شما را لو می‌دهد. در واقع، بدن شما به‌طور غیرارادی حرکاتی انجام می‌دهد تا از فشار روانی ایجادشده، بکاهد.
«جو ناوارو،» مأمور سابق اف‌بی‌آی، می‌گوید شما نمی‌توانید استرس خود را پنهان کنید و دیگران با توجه به حرکات بدن شما، به حالات درونیتان، پی می‌برند.

7 حرکت بدن نشان‌دهنده استرس:
1- لمس کردن صورت، گونه‌ها و پیشانی به دفعات زیاد

2- افزایش غیرعادی تعداد دفعات پلک زدن

3- فشردن لب‌ها بر روی هم

4- پیچاندن موی سر دور انگشت

5- قلاب کردن انگشتان دو دست به هم، شکستن بند انگشتان، قرار دادن دست‌ها روی هم، چرخاندن و حرکت دادن دست‌ها به جلو و عقب به صورت افراطی

6- مالش دست‌ها به هم. برخی افراد بدلیل استرس بالا، این عمل را به دفعات تکرار می‌کنند تا جاییکه کف هر دو دست خونریزی می‌کند.

7- خمیازه کشیدن به دفعات فراوان و به صورت غیرعادی

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده