ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فیاضی: نمایندگان معتقدند فانی به قول های خود عمل نکرده است

فیاضی: نمایندگان معتقدند فانی به قول های خود عمل نکرده است

دنیای اقتصاد/ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:درحال حاضر نمایندگان معتقدند ایشان به قول های خود عمل نکرده است.

وحید فیاضی، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آریا از به جریان افتادن استیضاح فانی وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: ازآنجایی که آقای فانی قول داده بوده اصلاحاتی را در بدنه آموزش انجام دهد بنابراین نمایندگان استیضاح کننده از تصمیم خود منصرف شدند اما درحال حاضر نمایندگان معتقدند ایشان به قول های خود عمل نکرده است به همین دلیل این نمایندگان درحال جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر هستند که تاکنون تعداد امضاها از 50نفر گذشته است.

نماینده مردم محمود آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:استیضاح آقای فانی اینبار در مجلس رای خواهد آورد و ایشان عزل خواهد شد چراکه آقای فانی نشان داده نمی تواند به وعده های خود جامه عمل بپوشاند البته ایشان با نمایندگان تعامل خوبی دارد اما ازآنجایی که در داخل وزارتخانه عده ای میدان را برای آقای وزیر باز نمی گذارند بنابراین ایشان نمی تواند به دلیل تعارضات موجود در اجرای قوانینی چون نظام رتبه بندی به نحو مطلوب عمل کند .
وی اظهار داشت:درحال حاضر ما بازنشستگان زیادی داریم که به هیچ وجه برایشان افزایش حقوق لحاظ نشده است از سوی دیگر درحالی که یک ماه از سال تحصیلی گذشته است اما بسیاری از مدارس هنوز معلم ندارند بنابراین وضعیت نامناسب آموزش و پرورش موجب نگرانی نمایندگان نسبت به عملکرد این وزارتخانه و طرح مجدد استیضاح وزیر آموزش و پرورش شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده