ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب عقربه ها خوابشان می آید

معرفی کتاب/ عقربه ها خوابشان می آید

کتابستان/ خاطرات هیجان انگیزِ تیر اندازی، درگیری، تعقیب و گریز، زخمی شدن، مفقود و ناپدید شدن دوستی به نام اسماعیل که مجروح شده بود و نیزانتظار درد آور مادر پیرش برای برگشتن او و ....

عقربه ها خوابشان می آید
معصومه عیوضی
سوره مهر

خاطرات هیجان انگیزِ تیر اندازی، درگیری، تعقیب و گریز، زخمی شدن، مفقود و ناپدید شدن دوستی به نام اسماعیل که مجروح شده بود و نیزانتظار درد آور مادر پیرش برای برگشتن او و .... بعد از گذشتِ یک سال از آن ماجرا، در قطاری که راوی داستان و خانواده أش با آن به مشهد می روند، در ذهنش مرور می‌شود که ناگهان اسماعیل را در راهروی قطار می‌بیند، راوی به دنبال اسماعیل می‌رود، ولی باز گمش می­کند و .... دردسرهای سفر و مشکلاتی که برای هرکدام از اهالی خانواده پیش می‌آید بر غنای دراماتیک اثر می‌افزاید.

این ماجراهای جذاب، دلپذیر و پر کشمکش برای مخاطب نوجوان در رمانی به نام «عقربه ها خوابشان می‌آید» به قلم نویسنده خوش ذوق و توانمندی به نام سرکار خانم معصومه عیوضی گنجانده شده است.
عقربه ها خوابشان نمی‌آید، برگزیده اول، سومین جشنواره داستان انقلاب است که در سال 1391 سوره مهر منتشرش کرده است.
یادداشت از فیروزجایی[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده