ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آنقدر بی‌احترامی از استقلال اهواز دیدم که جدا شدم

آنقدر بی‌احترامی از استقلال اهواز دیدم که جدا شدم

کاپ/ هافبک سابق تیم ستقلال اهواز گفت: هیچکدام از مسوولان باشگاه یک بار هم حرف راست به من نزدند و آنقدر بی احترامی دیدم که از این تیم جدا شدم.
میلاد جعفری درباره دلیل جدایی اش از استقلال اهواز اظهار داشت: در دیدار ابتدایی لیگ مقابل گسترش فولاد بازی کردم که به دلیل اینکه بدنسازی خوبی نداشتم مصدومیت جزیی برایم پیش آمد که خدا را شکر پس از مدتی به شرایط آمادگی خوبی رسیدم ولی حقیقتا دوست نداشتم برای این جماعت بازی کنم چرا که صداقت نداشتند. مواقعی است که جایی کار می کنی ولی از پول خبری نیست که به خاطر صداقت در آن تیم می مانی و مسوولان آن تیم راست می گویند و هیچ وقت دروغ نمی گویند اما در این باشگاه هیچکدام از مسوولان یک بار هم حرف راستی به من نزدند.
وی ادامه داد: از روز اولی که اینجا آمدم تمام مخارج سفرم را خودم دادم و آنها می گفتند مخارجت را بعدا حساب می کنیم. این هزینه ها وظیفه تیم بود در دو ماه شاید 50 بار شماره حسابم را برای مسوولان باشگاه می فرستادم که وضعیت مالی ام خوب نیست ولی گوش بدهکار کجاست.
جعفری اضافه کرد: همه اینها را گفتم که بگویم مسوولان باشگاه این باشگاه یک حرف راست در این مدت به ما نزده اند من می توانستم تا نیم فصل تحمل کنم ولی آنقدر به من فشار آمد و بی احترامی دیدم که از جمع این تیم جدا شدم. این تیم هیچ مکان ثابتی نداشت و من هر بار که به اهواز می آمدم با دو ساک خودم رفت و آمد می کردم . من به دلیل به وجود آمدن چنین مشکلاتی جدا شدم. و در این مدت چه ها که نکشیدم.
وی با بیان اینکه در یکی از سایت های خوزستان آمده است که قرارداد جعفری فسخ شده است، بیان کرد: اصلا کسی قرارداد من را فسخ نکرده است. من از این باشگاه جدا شدم.اگر چک هایم پاس می شد در این تیم می ماندم. حنطه و دستیارانش به من گفتند در تیم بمان چرا که به تو احتیاج داریم ولی من به دلیل مسایلی که در باشگاه وجود دارد از این تیم جدا شدم.
جعفری در پایان اذعان داشت: در روزنامه ها آمده است که 10درصد قرارداد بازیکنان استقلال اهواز پرداخت شده است، ولی باید بگویم که همه این حرف ها دروغ است. فقط به چند بازیکن جوان مقدار کمی پول داده شد ولی به بازیکنان اصلی و بیشتر بازیکنان تیم تاکنون هیچ پولی داده نشده است. پیش بینی من این است که شاید استقلال اهواز حتی تا نیم فصل هم دوام نیاورد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده