ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

داستان های واقعی رزمنده‌ای که با نارنجک به شکار تانک می‌رفت

داستان های واقعی/ رزمنده‌ای که با نارنجک به شکار تانک می‌رفت

خراسان/ وقتی عراقی‌ها برای گرفتن فاو دست به پاتک زدند، ما داشتیم از مرخصی برمی‌گشتیم که یک راست ما را به پایگاه شهید بهشتی اهواز بردند، همان‌جا تجهیز شدیم و به سمت فاو حرکت کردیم. وقتی به فاو رسیدیم عراقی‌ها تا نزدیکی‌های مخازن نفت آمده بودند و زمین‌گیر شدند، تنها کسانی که داشتند مقاومت می‌کردند، بر و بچه‌های لشکر ویژه 25 کربلا بودند و آقا مرتضی قربانی فرمانده وقت لشکر هم در جمع همین افراد بود. رزمنده‌ای داشتیم به نام حاتم شیرعلی‌زاده که فقط با نارنجک به جنگ تانک‌ها می‌رفت، یادم می‌آید دوشکاچی تانک، لوله دوشکا را آن قدر پایین آورد تا او را مورد هدف قرار دهد، ولی او با چابکی تمام خود را به تانک رساند و وقتی دوشکاچی دید نمی‌تواند او را بزند، از تانک بیرون آمد و شروع کرد به فرار، حاتم بعد از فرار دوشکاچی نارنجک را به داخل تانک انداخت و بقیه عراقی‌ها را این طور از بین برد!
برگرفته از خاطرات رزمنده «میرصادق جعفری»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده