ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مفتی قدس به رژیم صهیونیستی هشدار داد

مفتی قدس به رژیم صهیونیستی هشدار داد

العالم/ مفتی قدس و سرزمین فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره یهودی سازی و مداخله در گورستان های مسلمانان و مسجدالاقصی که در معرض خطر تقسیم زمانی و مکانی قرار دارد، هشدار داد.

شیخ "محمد حسین" در نماز جمعه روز گذشته مسجد الاقصی گفت: برای مقابله با طرح های اشغالگران، نمازگزاران باید برای ادای نماز همواره به مسجد الاقصی تردد کنند.
وی با اشاره به سیطره نیروهای اشغالگر بر بخشی از گورستان باب الرحمه در مجاورت مسجدالاقصی و نصب سیم خاردار برای تبدیل آن به پارک ملی، این اقدام را محکوم و خاطرنشان کرد، مسجد الاقصی فقط مسجد مسلمانان است.
شیخ محمد حسین با رد هر گونه مداخله رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی یا ایجاد تغییرات در آن افزود: گورستان های اسلامی نیز اوقاف دایمی مسلمانان در این سرزمین است و ما با هر گونه مداخله رژیم صهیونیستی در آن مخالفیم.
وی تصریح کرد، گورستان باب الرحمه یک گورستان تاریخی است که شماری از صحابه، شماری از علمای شهر قدس و شهدا در آن دفن هستند و از اهمیت ویژه ای نزد مسلمانان برخوردار است لذا هر گونه خدشه به آن خطرناک و محکوم است.
مفتی قدس با اشاره به سوء استفاده اسراییل از مشغول بودن کشورهای عربی و اسلامی و سکوت بین المللی و شکاف میان فلسطینیان، برای دست یابی به اهداف نامشروعش گفت: مسلمانان این گورستان و دیگر گورستان های اسلامی را حفظ و همچنان اجساد مرده هایشان را در آن دفن خواهند کرد.
مفتی الاقصی از تمام دولتها، سازمانها و موسسات بین المللی خواست از مخدوش شدن هویت شهر قدس و آواره شدن مردم آن توسط نیروهای رژیم صهیونیستی جلوگیری کنند.
وی گفت: اقدامات فوری برای حفظ شهر قدس و مقدسات آن در برابر خطر یهودی سازی ضروری است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده