ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لیگ برتر فوتسال باز هم 13 تیمی شد سقوط یک تیم دیگر به لیگ دسته اول

لیگ برتر فوتسال باز هم 13 تیمی شد/ سقوط یک تیم دیگر به لیگ دسته اول

فارس/ لیگ برتر فوتسال با کناره‌گیری کاشی نیلو با 13 تیم ادامه پیدا می‌کند.
آرش جابری در خصوص عدم حضور کاشی نیلو در دومین دیدار پیاپی اظهار داشت: تیم فوتسال کاشی نیلو اصفهان در مرتبه اول از حضور در شهرستان تبریز جهت دیدار مقابل تیم مس سونگون ورزقان از سری مسابقات هفته دهم خودداری کرد، که بر اساس اختیارات بند یک ماده 84 آیین نامه انضباطی نتیجه این دیدار سه بر صفر به نفع تیم فوتسال مس سونگون ورزقان اعلام و در جدول مسابقاتی منظور شد.
وی ادامه داد: تیم کاشی نیلو اصفهان برای مرتبه دوم از حضور در شهرستان قم جهت دیدار با تیم فوتسال یاسین پیشرو قم از هفته چهاردهم مسابقات خودداری کرد که پیرو آن مراتب تصمیم گیری و ارائه آخرین فرصت برای حضور در مسابقات به تیم فوتسال کاشی نیلو اصفهان انجام شد.
دبیر سازمان لیگ فوتسال افزود: متاسفانه علیرغم پیگیری های فراوان برای برگزاری دیدار دو تیم فوتسال کاشی نیلو اصفهان و گیتی پسند اصفهان از هفته پانزدهم مسابقات، این تیم برای مرتبه سوم از حضور در بازی سر باز زد که در نهایت با بررسی موارد مورد اشاره و پس از کسب نظر اعضا هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال و در نظر گرفتن اختیارات ماده 84 آیین نامه انضباطی فدراسیون به سازمان لیگ، نتایج تیم فوتسال کاشی نیلو اصفهان در دور رفت مسابقات لیگ برتر فوتسال در فصل مسابقاتی 95-94 در جدول مسابقات احتساب می شود. البته با توجه به کنار گذاشتن این تیم از جدول مسابقاتی، نتایج بازی های دور برگشت این تیم در جدول مسابقات اعمال نخواهد شد.
جابری تاکید کرد: با توجه به کنار گذاشتن تیم فوتسال کاشی نیلو اصفهان از جدول مسابقات، تنها یک تیم دیگر از مسابقات لیگ برتر به لیگ دسته اول فوتسال کشور در فصل مسابقاتی 96-95 سقوط خواهد کرد.
در چهاردهمین دوره لیگ برتر در سال 91 نیز لیگ با حضور 13 تیم برگزار شد که هر هفته یک تیم استراحت می‌کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده