آزاد سازی حدود 6 هزار متر مربع از اراضی حاشیه رودخانه کن

آزاد سازی حدود 6 هزار متر مربع از اراضی حاشیه رودخانه کن

فارس/ با اجرای حکم تخریب در محدوده رودخانه کن، حدود 6 هزار متر مربع از اراضی که توسط اشخاص بصورت غیر قانونی تغییر کاربری داده شده بود، آزادسازی شد.

قاسم مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: « این عملیات با توجه به مشاهده ساخت و سازهای غیر مجاز در محدوده رودخانه کن، ابتدای جاده سولقان صورت گرفت و طی آن، یک رستوران حدودا 3 هزار متری و تصرفات یک هزار متری واقع در بستر رودخانه، یک کمپ اعتیاد غیر مجاز با حدود یک هزار متر مساحت و حدود 500 متر فنس کشی و تصرفات غیر مجاز بعد از صدور احکام قضایی کمیسیون ماده 100 تبصره ذیل بند 2 قانون نظارت بر گسترش شهر تهران تخریب شد. » وی افزود: « شهرداری با تمامی افراد اعم از سرمایه دار و ذی نفوذ و افرادی که ظاهرا اظهار ناتوانی می کنند در زمینه ساخت و ساز غیرمجاز بویژه در حریم برخورد می کند. »

گفتنی است در اجرای حکم تخریب در رودخانه کن که نظارت مستقیم قائم مقام شهردار منطقه 22 صورت گرفت، بیش از 500 نفر از عوامل و نیروهای فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، بخشداری، اکیپ حریم بان و شهرداری حضور داشتند و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات کامل، همزمان با اجرای این حکم، تعدادی آرا نیز در محدوده منطقه 5 شهرداری تهران نیز به اجرا در آوردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آزاد سازی حدود 6 هزار متر مربع از اراضی حاشیه رودخانه کن» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X