ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آزاد سازی حدود 6 هزار متر مربع از اراضی حاشیه رودخانه کن

آزاد سازی حدود 6 هزار متر مربع از اراضی حاشیه رودخانه کن

فارس/ با اجرای حکم تخریب در محدوده رودخانه کن، حدود 6 هزار متر مربع از اراضی که توسط اشخاص بصورت غیر قانونی تغییر کاربری داده شده بود، آزادسازی شد.

قاسم مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: « این عملیات با توجه به مشاهده ساخت و سازهای غیر مجاز در محدوده رودخانه کن، ابتدای جاده سولقان صورت گرفت و طی آن، یک رستوران حدودا 3 هزار متری و تصرفات یک هزار متری واقع در بستر رودخانه، یک کمپ اعتیاد غیر مجاز با حدود یک هزار متر مساحت و حدود 500 متر فنس کشی و تصرفات غیر مجاز بعد از صدور احکام قضایی کمیسیون ماده 100 تبصره ذیل بند 2 قانون نظارت بر گسترش شهر تهران تخریب شد. » وی افزود: « شهرداری با تمامی افراد اعم از سرمایه دار و ذی نفوذ و افرادی که ظاهرا اظهار ناتوانی می کنند در زمینه ساخت و ساز غیرمجاز بویژه در حریم برخورد می کند. »

گفتنی است در اجرای حکم تخریب در رودخانه کن که نظارت مستقیم قائم مقام شهردار منطقه 22 صورت گرفت، بیش از 500 نفر از عوامل و نیروهای فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، بخشداری، اکیپ حریم بان و شهرداری حضور داشتند و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات کامل، همزمان با اجرای این حکم، تعدادی آرا نیز در محدوده منطقه 5 شهرداری تهران نیز به اجرا در آوردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده