ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چهره ها وقتی "رضا صادقی" از خوندن جملات حضرت علی (ع) لذت می برد

چهره ها/ وقتی "رضا صادقی" از خوندن جملات حضرت علی (ع) لذت می برد

آخرین خبر/ رضا صادقی با انتشار این تصویر در اینستاگرامش نوشت: " لطفا لطفا متن رو تا اخر بخونید ..
دوست، دوست نیست مگر آنکه حقوق برادرش را در سه جایگاه نگهبان باشد: در روزگار گرفتاری، آن هنگام که حضور ندارد، و پس از مرگ. حضرت علی(ع)
.....
بسا سخن که از حملة مسلحانه کارگر تر است.حضرت علی(ع) ..... تو را پشیمان کند بهتر از کار نیکی است که تو را به خود پسندی وا دارد. حضرت علی(ع)
....
مردم کسی است که در دوست یابی ناتوان است، و از او ناتوان تر آن که دوستان خود را از دست بدهد. حضرت علی(ع) .... ای فرزند آدم ! اندوه روز نیامده را بر امروزت میفزا، زیرا اگر روز نرسیده، از عمر تو باشد خدا روزی تو را خواهد رساند. حضرت علی(ع) .... کفاره بزرگترین گناه ها لبخند گذاشتن رو لب انسان دیگریست . حضرت على ( ع) .... از شبانگاه کسى را در حال گناه دیدى ، صبح بر او خرده مگیر شاید توبه کرده باشد و تو ندانى . حضرت على (ع) *************************** همیشه تاریخ نویس ها اتفاقات رو جورى مینویسن که یا خوشایند دولتمردان باشه یا جذاب براى شنونده .. و متاسفانه در مورد بزرگ مردى چون على فقط شمشیر و جنگ گفتن ، على رو اگه صد قسمت کنیم نود و نه تا تفکر و عشق و اندیشه است و یکیش جنگ و شمشیر ..... فارغ از بحث نژادى باید دید مردى که جملات بالا رو گفته ایا میتونسته اونجور خشن باشه ؟؟ من لذت میبرم جملات حکیمى چون على رو میخونم و تفکر رو بهره میبرم .... انسان از یک جایی دیگه در مرز جغرافیاى تولدش زندگى نمیکنه و افکارش اون و جهانى میکنه .... على یک انسان بود که مسلمان هم بود و به همه عقاید احترام میذاشت .. مگه میشه یتیم و نون بدى ، همه رو به عدالت دعوت کنى و بخشش رو تبلیغ کنى ، از اون طرف اونجورى ؟؟؟ مسلمان ، مسیحى ، کلیمى ، زرتشت و همه ادیان الهى فقط یه نقشه هستن براى به لبخند خدا رسیدن .. تولد مردى که از کلامش بیشتر اموختم تا از شمشیرش ، حضرت على رو به همه متفکران و اندیشمندان تبریک میگم و هـمچنین روز پدر رو .. لطفا به عقاید همه احترام بزاریم و بزرگى رو بخاطر خرافه گویى تاریخى متهـم نکنیم .... شاد باشید "
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده