ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ایرانیان از پرده دری‌ها و مصاحبه‌های جنجالی کی‌روش رنجور هستند

ایرانیان از پرده دری‌ها و مصاحبه‌های جنجالی کی‌روش رنجور هستند

مهر/ مدیرعامل پیشین باشگاه راه آهن تاکید کرد مردم ایران از پرده دری ها و مصاحبه های جنجالی کی‌روش و فقدان تمرکز بر روی کارش رنجور هستند.
صادق رئیسی کیا با ارسال یادداشتی برای گروه ورزشی خبرگزاری مهر نوشت: تکدر خاطر مردم و دلسوزان فوتبال ایران از منازعات و جنجال های اخیر در روابط سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال بیشتر به آن جهت است که بعضی از هم میهنان ما که در اندیشه حفظ یا کسب مناصب فوتبالی یا در صدد تضعیف دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران هستند به تحریک و جلب حمایت از سرمربی غیر ایرانی تیم ملی فوتبال برای توهین و حمله به اجرایی ترین مدیر فدراسیون فوتبال ایران یا سکوت معنی دار در مقابل حملات وی، پرداخته و در حقیقت به استفاده از سپاهیان بیگانه برای دستیابی به مقصودشان در منازعات داخلی متوسل شده اند.
در روی دیگر این سکه شاهد پرده دری، حرمت شکنی و مواضع تند و جنجالی سرمربی تیم ملی فوتبال و دستیار هموطنش به طور مشخص، نسبت به دبیر کل فدراسیون فوتبال و سرمربی ایرانی اسبق تیم ملی فوتبال ایران هستیم.
علیرضا اسدی و محمد مایلی کهن در ایران، برآمده از ورزش و افرادی خوشنام و دارای سوابق حرفه ای در ورزش تلقی می شوند. عملکرد علیرضا اسدی در موقعیت های ورزشی پیشین و نیز در مقام دبیر کلی فدراسیون فوتبال برای اهالی فوتبال، قابل توجه و احترام است.
مجموع عملکرد و دستاوردهای محمد مایلی کهن در مقام سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز اگر بیش از سرمربی کنونی نباشد یقینا کمتر از او نیست.
در نهایت احترام، به بعضی از هم میهنان گرامی خود یادآوری می کنم که ایرانیان هرگز روا نمی دارند که یک ایرانی، برای پیشبرد منازعات داخلی و دستیابی به اغراض شخصی، احیانا بیگانه ای را آلت دست خود کند یا همنوای یک بیگانه شود یا بیگانه را تحریک به توهین و حمله نسبت به هموطن خود کند یا در مقابل توهین و حمله یک بیگانه نسبت به هم میهن خود، سکوت کند. ایرانیان هیچ یک از رفتارهای مذکور را پسندیده نمی دانند.
در نهایت احترام، به سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز یادآوری می کنم که ایرانیان از پرده دری ها و مصاحبه های جنجالی وی نسبت به دبیرکل فدراسیون فوتبال و سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال و از فقدان تمرکز آقای کی روش بر وظیفه اش و از دستاوردهای نه چندان خوب و البته هزینه های سنگین وی و از عدم انتقال دانش و تجربه روز فوتبال جهان به کشور خود، رنجور هستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X