ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ماجرای برکناری مدیرعامل سابق حفاری شمال از زبان یک نماینده

ماجرای برکناری مدیرعامل سابق حفاری شمال از زبان یک نماینده

باشگاه خبرنگاران/ نماینده مردم اهواز با انتقاد از برکناری مدیر عامل سابق حفاری شمال، ماجرای این برکناری را تشریح کرد.

سیدشکرخدا موسوی با انتقاد از برکناری مدیرعامل حفاری شمال، گفت: زنگنه در مجموعه وزارت نفت به تعبیری دیکتاتوری می‌کند که این مسئله بیش از پیش در موضوع انتصابات به چشم می‌خورد.
وی با بیان اینکه افرادی که ذره‌ای اعتقادات انقلابی دارند، از مسند و مسئولیت‌های وزارت نفت کنار گذاشته می‌شوند، افزود: در حال حاضر وزیر نفت یک تیم خاصی از کرسنتی‌ها و دو تابعیتی‌ها را دور خود جمع کرده است.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه مدیر کنار گذاشته حفاری شمال یکی از فنی‌ترین مدیران حال حاضر کشور بود، متذکر شد: معتقدم دانش فنی "هدایت‌الله خادمی" مدیر کنار گذاشته از نفت، 10 برابر وزیر نفت می‌باشد.
موسوی با اشاره به روند برکناری مدیرعامل حفاری شمال، بیان داشت: تقریبا 7 الی 8 ماه پیش مدیرعامل کنار گذاشته حفاری شمال به دلیل موضوعات پشت پرده واگذاری دکل‌ها، مصاحبه‌ای را انجام داد و در آن مصاحبه به عواقب واگذاری دکل‌ها در شرایط تحریمی اشاراتی داشت که متاسفانه این اظهارات خوشایند وزیر نفت نبود و زنگنه شمشیر خود را برای مدیرعامل حفاری از رو بست؛ تا اینکه زنگنه تصمیم گرفت با کمک تیم جدید مدیرعامل سابق را برکنار کند.
رئیس کمیته نفت ،گاز و پتروشیمی مجلس با بیان اینکه نسبت به برکناری "خادمی" دوبار تاسف خوردم، تاکید کرد: بنده از عملکرد وزیر نفت و همچنین جناب آقای سعیدی‌کیا در برکناری جناب آقای خادمی متاسفم، لذا جناب آقای سعیدی‌کیا که از دست مبارک مقام معظم رهبری برای هدایت بنیاد مستضعفین حکم گرفتند، نباید یکی از انقلابی‌ترین چهره‌های حال حاضر در نفت را کنار می‌گذاشتند، چرا که در حال حاضر زیرمجموعه نیروهای آقای سعیدی‌کیا کسانی هستند که در تیم زنگنه حاضرند.
موسوی با بیان اینکه کارنامه جناب خادمی مشخص است، تاکید کرد: فعالیت مدیرعامل کنار گذاشته به طور شفاف مشخص بوده و ایشان 7 سال پیش که مسئولیت خود را تحویل گرفتند، ما یک دکل داشتیم با 150 نفر نیرو و در پایان مسئولیت ایشان 12 دکل با 4000 موقعیت برای اشتغالزایی مستقیم و 30 هزار غیرمستقیم.
وی افزود: واقعا این جای تاسف دارد که آقای زنگنه وقتی احساس می‌کند فردی از وی مقداری توانمندتر و یا اینکه در سطح وی قرار دارد، آنرا کنار می‌گذارد.
این نماینده مجلس ادامه داد: زنگنه در 6 و 7 ماه گذشته به حد زیادی به جناب آقای سعیدی‌کیا در رابطه با برکناری مهندس خادمی فشار آورد تا این روند حتی به موضوع دکل‌ها کشیده شد و کنترل دکل‌ها از جناب خادمی هم گرفته و به چینی‌ها و هندی‌ها سپرده شد.
موسوی در ادامه با بیان اینکه خادمی نباید کنار گذاشته می‌شد، اظهار داشت: خبر برکناری مهندس خادمی از حفاری شمال به قدری برایم تاسف‌برانگیز بود که اگر به سمت من گلوله‌ای شلیک می‌شد آنقدر عذاب نمی‌کشیدم تا اینکه یک شخص با این دانش فنی کنار گذاشته شود.
نماینده مردم اهواز با بیان اینکه در حال حاضر زنگنه دهها و صدها نیرو به مانند مهندس خادمی را از بدنه وزارت نفت کنار گذاشته است، در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر زنگنه تیشه به ریشه وزارت نفت می‌زند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده