افزایش همکاری دانشگاه های برتر و معاونت علمی و فناوری

افزایش همکاری دانشگاه های برتر و معاونت علمی و فناوری

مهر/ با اشاره به جلسه اخیر روسای دانشگاه های برتر گفت: این جلسه به میزبانی دانشگاه علامه و با حضور ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در رامسر برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه بیشتر درخصوص فناوری و تجاری سازی دستاوردهای دانشگاه ها مسائلی مطرح شد، همچنین فرصت ها و چالش های موجود در این عرصه و ایجاد راهکارهای جدید برای کمک به دانشگاه ها و کمک دانشگاه ها به معاونت علمی فناوری با مهمان ویژه جلسه بررسی شد تا موضوع تبدیل نتیجه تحقیقات به فناوری و تولید که دانشگاه ها در این راستا در حال تلاش هستند مسیر هموارتری را داشته باشد.

رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: در این جلسه مطرح شد که دانشگاه ها دانشجویان تحصیلات تکمیلی را به سمتی راهنمایی کنند که معاونت علمی و فناوری از آن موضوعات حمایت می کند، همچنین درخصوص حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا، حمایت از نخبگان از سوی دانشگاه ها و دولت بحث و تبادل نظر شد.

برخورداری با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی جدید گفت: در این جلسه درخصوص ارتقا سطح علمی دانشگاه ها و افزایش شاخص علمی و فناوری کشور مسائلی مطرح شد، اما تصمیم خاصی برای آغاز سال تحصیلی در دانشگاه های برتر گرفته نشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش همکاری دانشگاه های برتر و معاونت علمی و فناوری» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X