ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرمایه گذاران اسپانیایی و اتریشی در راه تهران

سرمایه گذاران اسپانیایی و اتریشی در راه تهران

ایرنا/ هیات های بلندپایه اقتصادی - سیاسی اسپانیایی و اتریشی در هفته جاری به ایران سفر خواهند کرد تا موقعیت های سرمایه گذاری در ایران را مورد بررسی قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، هیأت های متشکل از وزرای امور خارجه، وزیر انرژی، وزیر صنعت و جهانگردی و وزیر زیرساخت های اسپانیا به همراه 70 نفر از نمایندگان شرکت های معتبر اسپانیایی از 15 تا 17 شهریور ماه برای بررسی موقعیت های سرمایه گذاری به ایران سفر خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، هیأت اتریشی نیز متشکل از رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و هیأت همراه برای بررسی موقعیت های تجاری به ایران سفر می کنند.

بر این اساس، حضور رئیس جمهور اتریش در پاسخ به دعوت حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان انجام خواهد شد.

این در حالی است که، هیأت اتریشی از تاریخ 15 تا 18 شهریور به ایران سفر می کنند.

هاینز فیشر رئیس جمهور اتریش، در صدر هیاتی 200 نفره از شخصیت های سیاسی، اقتصادی، تجاری، علمی و دانشگاهی و فرهنگی این کشور به تهران سفر خواهد کرد.

هیأت اسپانیایی در نظر دارند تا در مدت سه روز حضور خود در تهران و همچنین اصفهان با چهار وزیر کابینه یازدهم در ایران دیدار کنند، همزمان با ورود این هیئت به ایران، یک همایش بزرگ نیز برای بررسی همکاری های مشترک بین دو کشور برگزار خواهد شد.

سفر اسپانیا با هدف بررسی امور زیربنایی، صنعت نفت، گاز و انرژی و بررسی موارد بیشتر برای همکاری خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X