ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

منچسترسیتی بیشترین خرید و بایرن‌مونیخ کم‌ترین خرید تابستانی

منچسترسیتی بیشترین خرید و بایرن‌مونیخ کم‌ترین خرید تابستانی

فارس/ باشگاه منچستر سیتی بیشترین هزینه و رئال مادرید و بایرن مونیخ کمترین هزینه را برای خرید بازیکن در فصل و نقل و انتقالات داشته اند.
چند روزی است که نقل و انتقالات تابستانی بسته شده و هواداران و فوتبال دوستان منتظر آمار و ارقامی هستند که برایشان جالب توجه باشد به همین خاطر برای فوتبال دوستان آمار باشگاه هایی که بیشترین هزینه را در این فصل نقل و انتقالات اروپا داشتند برایتان آماده کرده ایم.
باشگاه های اروپایی هزینه 510 ملیون یورویی را برای خرید بازیکنان صرف کردند که این رقم نسبت به سال های گذشته رقم پایینی به شمار می آید.
آن چیزی که قابل توجه است این است که باشگاه رئال مادرید و پرس در رتبه اول قرار ندارد بلکه با 88.1 ملیون یورو در رتبه نهم قرار گرفت.
و باشگاه بایرمونیخ هم با 88.4 در رتبه دهم بعد از رئال مادرید قرار گرفت.
اما باشگاه منچستر سیتی با بیشترین هزینه را برای خرید بازیکنان با رقم 220.6 ملیون یورو کرده است و فقط برای خرید رحیم استرلینگ از لیورپول 62.5 ملیون یورو هزینه کرده است.
و منچستر یونایتد با رقم 166.1 ملیون یورو در رتبه دوم قرار گرفت. برای آشنایی بیشتر در تصویر 10 باشگاه‌هایی که بیشترین هزینه را برای خرید بازیکنان کردند را به ترتیب ذکر کرده ایم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده