ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شماره جدید مجله روانشناسی بالینی دانشگاه سمنان منتشر شد

شماره جدید مجله روانشناسی بالینی دانشگاه سمنان منتشر شد

خبر فارسی/ سردبیر مجله علمی پژوهشی روانشناسی بالینی دانشگاه سمنان از انتشار شماره جدید این مجله با چاپ 9 عنوان مقاله خبر داد.
دکتر ایمان الله بیگدلی با اعلام این خبر گفت: این مجله که به صورت فصلنامه از سال 1388 آغاز به کار کرده، برای بیست و پنجمین بار در حوزه روانشناسی بالینی منتشر می‌شود.
بیگدلی افزود: تدوین و ارائه مدل مداخله توکل (مذهب محور) و مقایسه اثربخشی آن با مدل فراشناخت بر بهبود عملکرد خانواده کارکنان، وضعیت تاب آوری و آسیب‌های هیجانی در مادران دارای کودک مبتلا به سرطان، اثربخشی الگوی زوج درمانگری تلفیقی خود تنظیم گری-دلبستگی بر رضایت زناشویی و سلامت روانی زوجین، مقایسه عدم تحمل ابهام و کمال گرایی در بین بیماران مبتلا به اختلال وسواسی-جبری و افراد عادی از جمله مقالات منتشر شده در این شماره است.
سردبیر مجله علمی پژوهشی روانشناسی بالینی دانشگاه سمنان خاطرنشان کرد: همچنین ساختار عاملی، اعتبار و روایی نسخه فارسی مقیاس نارسایی‌ها در کنش‌وری اجرایی بارکلی – نسخه بزرگسال، رابطه ساده و چندگانه برون گرایی و سرسختی روانشناختی با شادکامی در بین دانشجویان با توجه به جنسیت، مقایسه اثربخشی رژیم درمانی، مداخله مبتنی بر دلبستگی و درمان همزمان (مداخله مبتنی بر دلبستگی و رژیم درمانی) در پرخوری و چاقی دختران، بررسی آثار اصلی و تعاملی ابعاد دلبستگی و شخصیت در نشانگان مربوط به اسکیزوتایپی و مقایسه حافظه آینده نگر و گذشته نگر در بیماران مبتلا به اختلال اسکیزوفرنی، اختلال وسواسی-جبری و افراد بهنجار از دیگر مقالات منتشر شده در اولین شماره از هفتمین سال انتشار این فصلنامه است.
بر اساس این گزارش، دانشگاه سمنان هم اکنون دارای بیش از 20 مجله علمی است که از این تعداد، 10 مجله علمی - پژوهشی و یک مجله علمی - ترویجی است. فصلنامه روانشناسی بالینی یکی از قدیمی‌ترین مجلات معتبر علمی - پژوهشی این دانشگاه است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده