شفاخونه درمان هر بیماری از نگاه طب سنتی در افراد مختلف، متفاوت است

شفاخونه/ درمان هر بیماری از نگاه طب سنتی در افراد مختلف، متفاوت است

تسنیم/ اگر فردی با بیماری مشخصی از دیدگاه طب رایج در کلینیک طب سنتی درمان خاصی را گرفت، نباید انتظار داشت که آن درمان در همه بیماران مؤثر باشد و به همه تجویز شود . به گزارش تسنیم، میثم شیرزاد متخصص طب سنتی در این باره گفت :ریفلاکس بازگشت محتویات معده به مری است که بسیاری از مردم از آن شکایت دارند و در کل دنیا هم بسیار رایج و شایع است.این بیماری از نگاه طب رایج علل مشخصی دارد و درمان مشخصی هم دارد، اما از نگاه طب سنتی نوع نگاه متفاوت است و علل بسیار متفاوتی باعث این بیماری می‌شود.وی بیان داشت: ریفلاکس بیماری سوء مزاج معده است. می‌دانید که هر عضوی مزاج مشخصی دارد، معده هم همین طور و اگر از آن حیطه مزاجی خارج شود به آن سوء مزاج یعنی مزاجی غیرطبیعی می‌گوییم.این متخصص طب سنتی ادامه داد: بیمارانی که ریفلاکس دارند، ممکن است سوء مزاج گرم یا سرد یا خشک یا تر پیدا کنند یا مخلوطی از این‌ها و درمان‌هایشان متفاوت است.شیرزاد گفت: بنابراین بیماری که با این شکایت از ریفلاکس مراجعه می‌کند، نباید انتظار داشته باشد که همان درمانی که برای بیمار دیگر تجویز شده برای او هم تجویز شود.وی یادآور شد: بنابراین تأکید می‌کنم که نوع تقسیم بندی متفاوت است و اگر فردی با بیماری مشخصی از دیدگاه طب رایج در کلینیک طب سنتی درمان خاصی را گرفت، نباید انتظار داشته باشد که آن درمان در همه بیماران مؤثر باشد و پاسخ دهد (درمان شود) .این متخصص طب سنتی خاطرنشان کرد: باید شرح حال از بیمار گرفته شود، تشخیص نوع مشکل داده شود و درمان خاص برای بیمار تجویز شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شفاخونه درمان هر بیماری از نگاه طب سنتی در افراد مختلف، متفاوت است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X