ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کرار حاشیه‌سازی می‌کند، باید برود

کرار حاشیه‌سازی می‌کند، باید برود

ایسنا/ پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید حاشیه‌هایی که بازیکنان خارجی ایجاد می‌کنند مربوط به بی پولی است چرا که آنها به این وضع عادت ندارند.
نصرالله عبداللهی درباره درگیری لفظی جاسم کرار با کادرفنی و پزشکی استقلال، اظها‌ر کرد: اگر بازیکنی حاشیه می‌سازد بهتر این است که عطایش را به لقایش ببخشیم. کسی که برای تیم حاشیه می‌سازد باید از تیم خارج شود. این قبیل از بازیکنان حر‌فه‌ای هستند و برای پول به ایران می‌آیند و با توجه به این که معمولا استقلال به آنها بدهکار است نمی‌تواند برخورد صحیحی با آنها انجام دهد. جزئیات درگیری او با فرزاد مجیدی را نمی‌دانم، اما بازیکن حاشیه ساز تیم را دچار مشکل می‌کند.
وی ا‌دا‌مه‌ داد: بیشتر درگیری‌های او به خاطر مشکلات مالی است و با کوچکترین تلنگری شروع به درگیری می‌کند. این موضوع فقط به استقلال بستگی ندارد و در پر‌سپولیس هم مشابه آن را می‌بینیم. فکر می‌کنم سر منشاء این اتفاقات به مدیریت باشگاه بر می‌گردد که نمی‌تواند منابع مالی را تامین کند.
پیشکسوت باشگاه استقلال اظها‌ر کرد: مدیری که بتواند حاشیه‌ها را مدیریت کند، می‌تواند تا پایان فصل دوام بیاورد. همیشه در چند سال گذشته مشکلات مالی وجود داشته و مدیران کار روزمرگی انجام می‌دهند. هر کسی که توانسته حاشیه‌ها را کنترل کند تا حدودی موفق بوده است. در چند روز گذشته بازیکنان پر‌سپولیس هم به دلیل بی پولی اعتصاب کرده بودند. بازیکنان خارجی شرایط ویژه‌ای دارند و فقط به خاطر پول به ایران می‌آیند.
عبداللهی در پاسخ به این سوال که چرا وقتی مدیران باشگاه‌ها می‌دانند پولی وجود ندارد اقدام به جذب بازیکنان خارجی می‌کنند که در نهایت این موضوع به فیفا کشیده می‌شود، گفت: در ابتدا این موضوع را نمی‌دانند و هر کسی که به باشگاه می‌آید سعی می‌کند تیم خوبی را در کنار هم جمع کند. مدیران می‌خواهند خواسته‌های سرمربیان تیمشان را برآورده کنند، اما بعد از این که بازیکنان خارجی بی پولی را مشاهده می‌کنند دست به اعتصاب می‌زنند.
پیشکسوت باشگاه استقلال درباره عملکرد کمیته‌ انضباطی باشگاه استقلال در چند فصل گذشته در برخورد با این قبیل از بازیکنان، خاطر‌ نشان کرد: کمیته‌ انضباطی که در باشگاه‌ها وجود دارد رسمی نیست و هر آن مدیر‌عامل می‌تواند آنها را کنار بگذارد. آنها در تصمیم‌گیری هم از کادرفنی مشورت می‌گیرند به همین دلیل برخورد قاطعی ندارند.
وی با اشاره به این که بازیکنان ایرانی به بی پولی عادت کرده‌اند، افزود: ایرانی‌ها به این طرز پول گرفتن عادت کرده‌اند، اما این موضوع برای بازیکنان خارجی عجیب است و به همین دلیل حاشیه سازی می‌کند. به نظرم اگر باشگاه استقلال مشکلات مالی را مدیریت کند تیم خوبی در اختیار دارد. بی پولی استقلال و پر‌سپولیس مربوط به امسال و پارسال نیست و همیشه وجود داشته است. به همین دلیل هم مشاهده کرده‌ایم که صادقیان و کرار در استقلال و پر‌سپولیس حاشیه درست می‌کنند. پیشکسوتانی مانند محمود خوردبین و منصور پورحیدری هم به خاطر این که مشکلات آنها را می دانند زیاد به این موضوع توجهی نمی‌کنند و این حاشیه‌ها به درد روزنامه‌ها می خورد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده