نقوی‌حسینی: نقش مجلس در بررسی برجام تعیین کننده خواهد بود

نقوی‌حسینی: نقش مجلس در بررسی برجام تعیین کننده خواهد بود

تسنیم/ سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت: حق مخالفت یا موافقت با برجام برای مجلس محفوظ است و نمایندگان برجام را به صورت دقیق بررسی کرده و نتیجه بررسی را اعمال خواهند کرد.

سیدحسین نقوی‌حسینی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره لزوم ورود مجلس در بررسی برجام، گفت: تاکید مقام معظم رهبری بر کنارنگذاشتن مجلس در بررسی برجام برای همگان فصل‌الخطاب است و نمانیدگان مجلس به وظیفه نظارتی خود در بررسی برجام عمل خواهند کرد.
وی با بیان اینکه نقش مجلس در بررسی برجام اساسی و تعیین کننده است، تاکید کرد: حق مخالفت یا موافق با برجام برای مجلس محفوظ است و نمایندگان مجلس بر اساس اعتمادی که مردم به آنها کرده‌اند، برجام را به صورت دقیق بررسی کرده و نتیجه بررسی را اعمال خواهند کرد.
سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام با بیان اینکه مجلس در بررسی برجام منافع ملی و عزت ملی را بررسی خواهد کرد، تاکید کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، لغو تحریم‌‌ها یک بحث اساسی در مذاکرات است و اگر قرار بر حفظ ساختار تحریم‌ها باشد، قطعاً جمهوری اسلامی ایران تن به هیچ توافق و معامله‌ای نخواهد داد، چرا که در صورت عدم لغو تحریم‌ها ایران به هدف خود از مذاکرات نخواهد رسید و لذا مسئولان و مقامات آمریکایی باید مراقب حرف‌ زدن خود با ملت ایران باشند.
نقوی‌حسینی گفت: ما توافق هسته‌ای را بهانه‌ای برای نفوذ آمریکا نمی‌دانیم و معتقدیم در صورت توافق، هیچ تغییری در دشمنی آمریکا با ملت ایران به وجود نخواهد آمد و دشمنی ما با آمریکا همچنان باقی خواهد ماند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقوی‌حسینی: نقش مجلس در بررسی برجام تعیین کننده خواهد بود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X