ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقوی‌حسینی: نقش مجلس در بررسی برجام تعیین کننده خواهد بود

نقوی‌حسینی: نقش مجلس در بررسی برجام تعیین کننده خواهد بود

تسنیم/ سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت: حق مخالفت یا موافقت با برجام برای مجلس محفوظ است و نمایندگان برجام را به صورت دقیق بررسی کرده و نتیجه بررسی را اعمال خواهند کرد.

سیدحسین نقوی‌حسینی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره لزوم ورود مجلس در بررسی برجام، گفت: تاکید مقام معظم رهبری بر کنارنگذاشتن مجلس در بررسی برجام برای همگان فصل‌الخطاب است و نمانیدگان مجلس به وظیفه نظارتی خود در بررسی برجام عمل خواهند کرد.
وی با بیان اینکه نقش مجلس در بررسی برجام اساسی و تعیین کننده است، تاکید کرد: حق مخالفت یا موافق با برجام برای مجلس محفوظ است و نمایندگان مجلس بر اساس اعتمادی که مردم به آنها کرده‌اند، برجام را به صورت دقیق بررسی کرده و نتیجه بررسی را اعمال خواهند کرد.
سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام با بیان اینکه مجلس در بررسی برجام منافع ملی و عزت ملی را بررسی خواهد کرد، تاکید کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، لغو تحریم‌‌ها یک بحث اساسی در مذاکرات است و اگر قرار بر حفظ ساختار تحریم‌ها باشد، قطعاً جمهوری اسلامی ایران تن به هیچ توافق و معامله‌ای نخواهد داد، چرا که در صورت عدم لغو تحریم‌ها ایران به هدف خود از مذاکرات نخواهد رسید و لذا مسئولان و مقامات آمریکایی باید مراقب حرف‌ زدن خود با ملت ایران باشند.
نقوی‌حسینی گفت: ما توافق هسته‌ای را بهانه‌ای برای نفوذ آمریکا نمی‌دانیم و معتقدیم در صورت توافق، هیچ تغییری در دشمنی آمریکا با ملت ایران به وجود نخواهد آمد و دشمنی ما با آمریکا همچنان باقی خواهد ماند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده