امروز، آخرین مهلت دانشگاه ها برای اعلام نیاز اعضای هیئت علمی

امروز، آخرین مهلت دانشگاه ها برای اعلام نیاز اعضای هیئت علمی

تسنیم/ مهلت دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برای ثبت نیازمندیهای خود در جذب اعضای هیئت علمی در رشته‌های مختلف امروز پایان می یابد.

مهلت دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برای ثبت نیازمندی خود در جذب اعضای هیئت علمی در رشته‌های مختلف در سامانه جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم که از 6 شهریور ماه آغاز شده بود امروز پایان می یابد.

متقاضیان جذب اعضای هیئت علمی نیز می توانند از 21 شهریورماه تا 4 مهرماه وارد سامانه جذب اعضای هیئت علمی شده و مشخصات و اولویت های مورد نظر خود را درج کنند.

بنابراین گزارش، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به مدت سه ماه فرصت دارند تا پرونده متقاضیان را بررسی و نتیجه را به مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم و متقاضی اعلام کنند و این مرکز نیز در صورت تکمیل بودن پرونده ارسال شده، به طور میانگین در 28 روز نظر خود را اعلام می کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امروز، آخرین مهلت دانشگاه ها برای اعلام نیاز اعضای هیئت علمی » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X