ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امروز، آخرین مهلت دانشگاه ها برای اعلام نیاز اعضای هیئت علمی

امروز، آخرین مهلت دانشگاه ها برای اعلام نیاز اعضای هیئت علمی

تسنیم/ مهلت دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برای ثبت نیازمندیهای خود در جذب اعضای هیئت علمی در رشته‌های مختلف امروز پایان می یابد.

مهلت دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برای ثبت نیازمندی خود در جذب اعضای هیئت علمی در رشته‌های مختلف در سامانه جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم که از 6 شهریور ماه آغاز شده بود امروز پایان می یابد.

متقاضیان جذب اعضای هیئت علمی نیز می توانند از 21 شهریورماه تا 4 مهرماه وارد سامانه جذب اعضای هیئت علمی شده و مشخصات و اولویت های مورد نظر خود را درج کنند.

بنابراین گزارش، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به مدت سه ماه فرصت دارند تا پرونده متقاضیان را بررسی و نتیجه را به مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم و متقاضی اعلام کنند و این مرکز نیز در صورت تکمیل بودن پرونده ارسال شده، به طور میانگین در 28 روز نظر خود را اعلام می کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X