ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

باشگاه "پرسپولیس" گفت کرار را اخراج کنید!

باشگاه "پرسپولیس" گفت کرار را اخراج کنید!

اسپورت تی وی/ معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: درباره بیانیه پرسپولیس باید بگویم که آنها اول شروع کردند و گفتند که کرار را از باشگاه اخراج کنید.
علی نظری جویباری پس از پایان جلسه هیات مدیره استقلال درباره وضعیت کرار اظهار داشت: فکر کنم به جمع بندی خوبی رسیدیم. روز یکشنبه جلسه ای در حضور همه اعضای هیات مدیره آقای مظلومی هم باشند تا مشکلات را برطرف کنیم. همه نظرات خود را در جلسه گفتند. جمع بندی نهایی این شد که هم مظلومی باشد و هم افشارزاده. تصمیم نهایی این شد که یکشنبه آینده تصمیم قطعی را بگیریم. بحث مالی شروع شد من از جلسه خارج شدم. وی درباره بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه خود و اینکه سوشا مکانی درباره او بیانیه ای صادر کرده است گفت: من درباره حرف های معمولی بازیکنان نباید صحبت کنم. یکسری بحث ها مطرح شده که من به موقع درباره صحبت می کنم. درباره بیانیه پرسپولیس باید بگویم که آنها اول شروع کردند و گفتند که کرار را از باشگاه اخراج کنید. طاهری از دوستان ماست و ما با هم رابطه نزدیکی داریم. معاون ورزشی استقلال درباره اینکه نظر خودش در این باره چیست گفت: نظر من مهم نیست و نظر افشارزاده مهم است. افشارزاده 50 سال سابقه حضور در ورزش دارد. من در جلسه حرف های منطقی شنیدم. صحبت ها منطقی بود. وی درباره اینکه آیا با کرار جلسه دیگری برگزار خواهد شد یا نه عنوان کرد: ما یکشنبه به نتیجه خوبی می رسیم. قرار بود 5 شنبه با کرار جلسه داشته باشیم اما با توجه به جلسه روز یکشنبه بعد از جلسه در این خصوص تصمیم گیری می کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده