ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کارلوس کی‌روش جواب کفاشیان را داد

کارلوس کی‌روش جواب کفاشیان را داد

خبرآنلاین/ کارلوس کروش سرمربی تیم ملی می گوید علاقه ای به دخالت در اختلاف های فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش ندارد.
کارلوس در آخرین گفت و گوی تفضیلی خود وارد این بحث ها شد و گفت پس از جام جهانی، حتی رئیس جمهور هم از عملکرد ایران مقابل آرژانیتن راضی بود اما وزیر ورزش و اسدی دبیر کل فدراسیون نه. کروش در این مصاحبه به دفاع از علی کفاشیان هم پرداخت تا این شائبه به وجود بیاید که او در دعوای وزارت و فدراسیون فوتبال، پشت رئیس است. اما به خوبی پیدا بود که کارلوس پیش از هر چیز به تیم ملی و مشکلاتش فکر می کند نه مسایل دیگر. پس از بازی هم وقتی از کروش در این باره پرسیدیم که موضع گیری شما نسبت به اختلاف های موجود بین این دو چیست، چنین واکنشی نشان داد: «من به این بازی های سیاسی ورود پیدا نمی کنم. من یک مربی هستم و سیاست من داخل زمین است نه بیرون از زمین. من را در چنین مسایلی وارد نکنید چون خودم کارهای زیادی دارم انجام بدهم.»
کارلوس کروش که تجربه زیادی دارد و همیشه کلمه به کلمه حرف هایش را با حساب و کتاب می گوید، این بار هم جوری حرف می زند که دیگر چنین بحثی تمام شود و کسی رویش مانور ندهد: «ببیند، من یک فرد بالغ هستم و از تمام مسئولیت هایی که بر عهده ام است، خبر دارم. حتی اگر آدم ها به من توهین کنند من جواب شان را نمی دهم. ولی در داخل زمین همه چیز فرق دارد و من پشت تیم و بازیکنام هستم.»
به خوبی پیداست جمله «من بالغم و از مسئولیت هایم خبر دارم» پاسخ به کدام حرف است. علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال پس از مصاحبه اخیر کروش، به رسانه ها گفت کارلوس کروش باید حد و حدودش را بداند و وارد دعوای وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال نشود. این حرف ها برای کارلوس کروش شگفت انگیز بود. اینکه او به حمایت از تیم ملی برخاسته و کفاشیان بدین شکل از او می خواهد که درباره وزیر ورزش سکوت کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X