ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مرکل درباره گسترش تروریسم در آلمان هشدار داد

مرکل درباره گسترش تروریسم در آلمان هشدار داد

فارس/ صدراعظم آلمان با انتقاد از بیگانه‌ستیزی درباره گسترش تروریسم و اقدامات افراطی در این کشور هشدار داد.

وی به روزنامه «فونکه مدین‌گروپه» گفت: «ما باید همواره هوشیار باشیم و جدید‌ترین تحولات را زیرنظر داشته باشیم و علیه آنها اقدام کنیم. اتفاق‌های شرم‌آوری مانند قتل‌های سریالی گروه‌ راست‌گرای افراطی (NSU) نباید تکرار شوند.»

صدراعظم آلمان همچنین گفت: « حمله به محل زندگی پناهجویان با ارزش‌هایی که کشور ما بر مبنای آن بنا شده فاصله دارند. به حمله به پناهجویان با محکومیت و قوانین شدید واکنش نشان داده می‌شود اما نباید در برابر نفرت و بیگانه‌ستیزی ساکت‌ماند.» وی همچنین از اقدامات غرب و شرق کشور علیه همدیگر انتقاد کرد و چنین رویکردی را غیرقابل قبول خواند.

بحران مهاجران در اروپا به یکی از دغدغه‌‌های سیاستمداران تبدیل شده‌است. هزاران تن از اتباع کشورهای بحران‌زده در تلاش برای ورود به کشورهای اروپایی هستند و در این میان جایگاه آلمان بسیار قابل توجه است چرا که بسیاری از مهاجران خواستار ورود به این کشور و اتریش هستند.

این 2 کشور با پذیرش مهاجرانی که از مجارستان قصد ورود به این کشور را دارند، موافقت کرده است. با این حال همچنان این نگرانی وجود دارد تا حوادثی مانند حمله به محل اقامت پناهجویان تکرار شوند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده