ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس اتحادیه املاک کشور: سازمان امور مالیاتی به دنبال کسب درآمد از خانه‌ها نباشد

رئیس اتحادیه املاک کشور: سازمان امور مالیاتی به دنبال کسب درآمد از خانه‌ها نباشد

باشگاه خبرنگاران/ رئیس اتحادیه املاک کشور گفت: سازمان امور مالیاتی نباید به فکر کسب درآمد از خانه‌های خالی باشد بلکه باید عرضه و تقاضا را رونق بخشد.

حسام عقبایی رئیس اتحادیه املاک کشور با اشاره به اینکه دریافت مالیات نقش موثری در بازار مسکن دارد گفت: راهکارهای قضایی، جریمه‌ای و مالیاتی باید بعد از ارائه و راهکارهای اقتصادی انجام شود.

وی در ادامه افزود: باید تقاضا بین عرضه و تولید را افزایش دهیم و تناسب را بین آن دو ایجاد کنیم و در صورتی که افرادی قصد سوداگری و عدم عرضه مسکن دراین بازار را دارند با اخذ مالیات بازار مسکن را رونق بخشیم.

رئیس اتحادیه املاک کشور تصریح کرد: فعالیت‌های اقتصادی و دریافت جرایم مالیاتی باید عاملی برای کنترل بازار مسکن در رهن و خرید وفروش باشد.

عقبایی یادآور شد: باید با اخذ جرایم مالیاتی زمینه ساز کاهش واحد های خالی از سکنه باشد.

وی با اشاره به اینکه سازمان امور مالیاتی نباید به دنبال کسب درآمدهایی از طریق مالیات و ممیزی باشد گفت: این سازمان باید به دنبال ایجاد توازن در عرضه و تقاضا باشد.

رئیس اتحادیه املاک کشور خاطرنشان کرد: اخذ مالیات نباید برای آنها درآمد و سوبسیدی باشد بلکه باید رویکردی جهت تعادل بازار باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X