ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تمهیدات ویژه برای معاینه فنی سرویس‌های مدارس

تمهیدات ویژه برای معاینه فنی سرویس‌های مدارس

ایسنا/ مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از معاینه سخت گیرانه خودروهای سرویس مدارس خبر داد.

مهندس ولی آذروش با بیان اینکه امسال نیز همچون سنوات گذشته داشتن معاینه فنی برای خودروهای سرویس مدارس الزامی است، گفت: در سال گذشته هیچگونه تصادف یا حادثه‌ای ناشی از نقص فنی در خودروهای سرویس مدارس اتفاق نیفتاده است که قطعا برنامه‌ریزی مدیریت شهری به الزام اخذ معاینه فنی توسط رانندگان سرویس مدارس در کنار آموزش‌ها و فرهنگ‌سازی‌هایی که در این راستا انجام شده، عامل اصلی ارتقاء سطح ایمنی تردد شده است.

آذروش با اشاره به افزایش مراجعات تاکسی‌ها از ابتدای شهریور ماه افزود: آمار مراجعات تاکسی‌های متقاضی اخذ مجوز سرویس مدارس در مقایسه با ماه‌های گذشته 30 درصد افزایش یافته است و به رانندگان سرویس مدارس توصیه می‌شود هرچه زودتر برای اخذ معاینه فنی به یکی از مراکز 14 گانه شهر تهران مراجعه کنند.

وی در ارتباط با رویه انجام معاینه فنی خودروهای سرویس مدارس گفت: در مراکز، خودروهای سرویس مدارس به صورت ویژه مورد ارزیابی و کنترل قرار می‌گیرد و موارد مربوط به ایمنی خودرو به صورت سخت گیرانه‌تری در مقایسه با خودروهای شخصی بازررسی و کنترل می‌شود.

آذروش با بیان اینکه در طرح استقبال از مهر جهت تسریع در پذیرش خودروهای سرویس مدارس در هر مرکز، خطی جهت انجام معاینه فنی این خودروها اختصاص یافته است، گفت: در کمترین زمان به رانندگان ارائه خدمات می‌شود و در صورت افزایش مراجعات، کلیه مراکز آمادگی دارند نسبت به افزایش ساعت کاری اقدام کنند.

وی در پایان تاکید کرد: خانواده‌های دانش آموزان نیز جهت حفظ سلامت فرزندانشان با حساسیت ویژه‌ای داشتن معاینه فنی سرویس مدرسه را پیگیری کرده و حتماً از خودروهای مجاز سرویس مدارس که دارای گواهی معاینه فنی است، استفاده کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X