ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اظهارات جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا

اظهارات جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا

ایسنا‌/ رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا با اظهار نظرهایش جنجال دیگری به پا کرد.
با منتشر شدن سخنان کارلو تاوچیو علیه یهودیان و همجنس‌بازان جنجال دیگری به پا شد. صحبت‌های تاوچیو توسط روزنامه‌نگاری به نام «ماسیمیلیانو نوچیا کومینی» ضبط شده بود و این روزنامه‌نگار آن را پس از چند ماه منتشر کرد.
در طول این گفت‌و‌گو، زمانی که از کارلو تاوچینو درباره همجنس بودن یک مدیر ورزشی پرسیده شده، او در پاسخ گفت: آنها را از من دور نگه دار. من انسانی عادی هستم.
رییس فدراسیون ایتالیا با حالتی تمسخر آمیز درباره یهودیان نیز حرف زد و گفت: ضدیهودی نیستم ولی کسی هستم که از آنان حمایت می‌کنم. مدیر 28 کودک در «لومبادریا» بودم و سه نفری که توسط یهودی‌ها هدایت شدند، بهتر شدند ولی بهتر است یهودیان را تحت نظر داشت و مراقب آنان بود.
پس از انتشار این سخنان، کارلو تاوچیو از خودش برابر رسانه‌ها دفاع کرد و گفت: از جانب روزنامه‌نگاری که تصمیم گرفت مصاحبه چند ماه پیش مرا منتشر کند، ضربه خوردم. از جانب کسی که مدت‌ها او را می‌شناختم.
تاوچیو در ادامه افزود: رابطه خوبی با جامعه یهودیت دارم نه تنها از لحاظ ورزشی،‌ بلکه در آخرین کنگره فیفا از رژیم صهیونیستی حمایت کردم.
تاوچیو تاکنون بارها به خاطر صحبت‌های جنجال‌سازش بارها بارها مورد انتقاد واقع شده است. او در سال 2014 درباره حضور بازیکنان آفریقایی در کالچو ایتالیا گفته بود: در انگلیس، درباره بازیکن تازه‌وارد تحقیق می‌کنند تا بفهمند شرایط یک بازیکن حر‌فه‌ای را برای بازی کردن دارد یا نه اما در ایتالیا کسانی مثل اوپتی پوبا که قبلا موز می‌خورد، به ایتالیا می‌آید و در ترکیب لاتزیو بازی می‌کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده