ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نگرانی 92 درصد مردم آمریکا از شرایط اقتصادی

نگرانی 92 درصد مردم آمریکا از شرایط اقتصادی

باشگاه خبرنگاران/ ۹۲ درصد از رای دهندگان نیویورکی از شرایط نابسامان اقتصادی و مسئله اشتغال ابراز نگرانی کرده اند.

به گزارش سی ان ان، اقتصاد و اشتغال بار دیگر به موضوعاتی مهم در انتخابات آمریکا تبدیل شده اند. تلویزیون سی ان ان از رای دهندگان نیویورکی که از مراکز اخذ رای در شهرهای مختلف در این ایالت بیرون می آمدند، نظرسنجی به عمل آورد، که نتایج آن به شرح زیر است:

برای رای دهندگان جمهوری خواه، اقتصاد و اشتغال مسئله اصلی بود و به نظرِ 54 درصد از آنان، دونالد ترامپ نامزدی است که قادر است به این مسائل به خوبی رسیدگی کند. جان کیسیک نامزد مورد نظر 32 درصد از جمهوری خواهان برای رتق و فتق امور اقتصادی و اشتغال زایی بود و تد کروز در این خصوص با جلب نظر 14 درصد از رأی دهندگان جمهوری خواه، در رتبه سوم قرار گرفت.

یکی از نتایج جالب توجه در این نظرسنجی این بود که 92 درصد از رای دهندگان نیویورکی گفتند که درباره شرایط اقتصادی آمریکا نگران هستند و ۸ درصد گفتند چنین نگرانی ندارند.

وقتی در این نظرسنجی از رای دهندگان در ایالت نیویورک سؤال شد که آیا به نظر شما وال استریت، که مقر آن در منطقه منهتن در شهر نیویورک قرار دارد، به پیشرفت اقتصاد آمریکا بیشتر کمک خواهد کرد یا به آن صدمه خواهد زد؟ 43 درصد گفتند: کمک خواهد کرد و 48 درصد اظهار داشتند: وال استریت به اقتصاد این کشور صدمه خواهد زد.

در میان رای دهندگان دموکرات، یک سوم از آنان بر این عقیده بودند که معاهدات تجاری، در حقیقت باعث انتقال مشاغل آمریکایی به خارج از این کشور خواهد شد. وقتی از این افراد که با معاهدات تجاری مخالف بودند، پرسیده شد: به نظر شما کدامیک از دو نامزد دموکرات سرانجام نامزد اصلی این حزب خواهد شد، 52 درصد گفتند در این رقابت برنی سندرز پیروز خواهد شد و 48 درصد پیش بینی کردند هیلاری کلینتون موفق خواهد شد نامزد اصلی این حزب شود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده