ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مقایسه دیدگاه 2 تیم مذاکره‌کننده در جلسات"برجام"

مقایسه دیدگاه 2 تیم مذاکره‌کننده در جلسات"برجام"

باشگاه خبرنگاران/ یک عضو کمیسیون ویژه رسیدگی به برجام، نکات مشترک دو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در جلسات برجام را تشریح کرد.

حسین نجابت نماینده مردم تهران با اشاره به مقایسه دیدگاه دو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در جلسات برجام گفت: مباحث هنوز تمام نشده و جلسات با دو تیم مذاکره کننده همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به برخی نکات ناگفته و مشترک دو تیم مذاکره کننده هسته‌ای در جلسات مذکور افزود: بعنوان مثال هر دو تیم مذاکره کننده در این جلسات معتقدند، آنچه که ما را در مذاکرات در موضع اقتدار قرار داد؛ یک، پیشرفت در برنامه هسته‌ای و دوم اقتدارمان در منطقه بود.

نجابت با اشاره به سایر نکات مشترک دو تیم مذاکره کننده هسته‌ای ادامه داد: هر دو تیم مذاکره کننده همواره در جلسات برجام بر این نکته تاکید داشتند که مذاکرات طبق تصمیمات نظام انجام شده است که این نکته، نکته مثبتی است.

عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس بیان داشت: همچنین هر دو تیم بر این نکته تاکید داشتند که مطالب عنوان شده درباره مذاکرات نباید باعث دو دستگی در بین سیاسیون و مردم باشد.

نجابت در پایان خاطرنشان کرد: در جلسات مذکور برخی موارد اختلافی هم مطرح شد که به اعتقاد بنده با وجود جو دوستانه و هوشمندانه کمیسیون، مباحث درسطح بالایی از ادراک سیاسی عنوان شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده